bastiondialogu.pl

biznes, finanse, zdrowie, uroda, praca, dom i ogród

Lifestyle

Jakie są salony samochodowe w Kielcach?

Kielce to całkiem sporo miasto, które jest stolicą województwa świętokrzyskiego i wraz z powiatem kieleckim odpowiada za prawie 1/3 populacji całego tego niewielkiego województwa. Z tego powodu można tam liczyć na obecność salonów samochodowych prowadzonych przez autoryzowanych dealerów wielu marek. Jakie salony samochodowe Kielce mają do zaoferowania?

Kielce – salony samochodowe w mieście

Kielce patrząc przez pryzmat tylko i wyłącznie populacji nie należą do przeogromnych miast, gdyż mieszka tam niecałe 200 tysięcy osób. Mimo wszystko patrząc na obecne tam salony samochodowe Kielce mają sporo do zaoferowania. Znajdziemy tam przedstawicieli zarówno tych mniej popularnych czy też prestiżowych marek, jak i salony, w których sprzedawane są samochody osobowe z segmentu premium.

Salony samochodowe w Kielcach są zgrupowane w trzech miejscach. Pierwsze z nich to północ miasta. Tam przy drodze krajowej 73 na samym obrzeżu miasta znajdziemy przedstawicieli trzech sporych producentów. Mowa tu o Volvo, czyli jedną z marek premium, Fordzie, a także salonie, który oferuje auta marki Toyota oraz Lexus, czyli tak w zasadzie o kolejnym producencie z segmentu premium, gdyż japoński Lexus niewątpliwie do takich należy.

Kolejne salony samochodowe znajdują się nie przy drodze krajowej, a drodze wojewódzkiej oznaczanej numerem 762. Natrafimy na nie w południowo-zachodniej części Kielc. Tam swoich przedstawicieli posiadają tacy producenci jak Skoda, Seat, a także Cupra. Mowa więc o dwóch markach oferujących budżetowe auta i Cuprze, która posiada sportowe zacięcie i wywodzi się z Seata.

Ostatnia duża grupa salonów samochodowych w Kielcach znajduje się w zachodniej części miasta w okolicach drogi krajowej numer 74. Tam lista jest już naprawdę długo. Znajdziemy tam bowiem przedstawicielstwo Peugeota, Volkswagena, Nissana, Kii, Renault, Opla, Citroena, Hondy, SsangYonga, Mazdy, a nawet producentów premium takich jak Mercedes czy też BMW.

Na co patrzeć przy wyborze salonu samochodowego w Kielcach

Najważniejszym czynnikiem praktycznie zawsze będzie oczywiście marka aut oferowanych przez dany salon. To jest jednak czynnik niesamowicie subiektywny i bardzo często zależy od osobistych sympatii. Z obiektywnego punktu widzenia bardzo ważne w salonie samochodowym są takie elementy jak kompleksowa oferta, czy też kompetentna obsługa zawierająca przeprowadzenie klienta przez cały proces transakcji tak by była ona jak najkorzystniejsza dla obu stron. Warto też zwrócić uwagę na opinie na temat danego salonu, a także ASO znajdującego się przy nim.