bastiondialogu.pl

biznes, finanse, zdrowie, uroda, praca, dom i ogród

Gadżety do samochodu
Zakupy

Gadżety do samochodu – top 3

Podróżowanie samochodem może być o wiele przyjemniejsze, jeśli wyposażysz auto w niektóre akcesoria. Te przedmioty pomogą Ci łatwiej pokonywać kolejne kilometry. W tym tekście podpowiemy co warto mieć w samochodzie.

Jakie akcesoria przydadzą się w samochodzie?

W internecie oraz sklepach stacjonarnych można znaleźć wiele gadżetów, które można zastosować w aucie. Część z nich jest bardzo przydatna, część mniej a niektóre z nich to śmieszne przedmioty, które mogą Cię rozbawić, ale nie nadają się do użytku w aucie. Przy wyborze jakichkolwiek artykułów do samochodu warto jest zapoznać się z ich wytrzymałością. Warto zapobiec sytuacjom, w których przedmiot zawiedzie Cię w najmniej oczekiwanym momencie. Jeśli dużo jeździsz samochodem, ważne jest też to, żeby z danego gadżetu można było wygodnie korzystać. Akcesoria w samochodzie powinny być łatwe w obsłudze, żeby nie absorbowały Twojej uwagi podczas jazdy. Zobacz, które przedmioty to must-have w aucie!

Miejsce 3. Kubek termiczny

To przedmiot, który może nie wpływa jakoś bezpośrednio na wygodę czy bezpieczeństwo podczas jazdy, jednak może pomóc Ci poczuć się lepiej w aucie. Możesz w nim przygotować ulubiony ciepły napój i pić w czasie kierowania samochodu. Można znaleźć też modele, które utrzymują stałą temperaturę napoju podczas jazdy, dzięki podłączeniu USB. Dzięki temu nie musisz się zatrzymywać, żeby kupić kawę czy herbatę. Pamiętaj jednak, że kubek termiczny nie zwalnia Cię z obowiązku robienia sobie regularnych przerw w jeździe. Masz już kubek termiczny i potrzebujesz tylko lepszego auta do jazdy? Jeśli nie masz wystarczającej ilości pieniędzy to przyda Ci się pożyczka online.

Miejsce 2. Ładowarka samochodowa

Aktualnie nie wyobrażamy sobie życia bez smartfona, która jest pomocny w wielu dziedzinach życia. Nie inaczej jest w przypadku jazdy samochodem. Telefon można wykorzystać jako nawigację samochodową oraz jako system informujący o zbliżającej się kontroli czy radarze. Telefon przydaje się także podczas kryzysowych sytuacji jak stłuczka czy zgubienie trasy. Dlatego niezbędna jest ładowarka, która utrzyma baterie urządzenia w dobrym stanie. Możesz wybrać standardowe modele, które ładują urządzenie za pomocą kabla albo ładowarki bezprzewodowe. Bardziej wydajne ładowarki, mogą wymagać większego zasilania, więc jeśli nie masz odpowiedniej ilości pieniędzy to pożyczka online może rozwiązać Twój problem.

Miejsce 1. Uchwyt na telefon

Żeby wygodnie korzystać ze smartfona podczas jazdy to przyda Ci się odpowiedni uchwyt, na którym umieścisz urządzenie. Dzięki temu będzie widział trasę oraz komunikaty, które pojawią się na ekranie. Dostępne są modele, które montuje się na szybie, kratce wentylacyjnej albo desce rozdzielczej. Wybierz model z którego będzie Ci się korzystało najbardziej komfortowo.