Wspieramy Polskich Przedsiębiorców

Polskiemu przedsiębiorcy w Polsce niezmiernie trudno jest utrzymać się na rynku polskim, bo wysokie podatki i jeszcze wyższe koszty funkcjonowania. Zmorą jest też brak wykwalifikowanych pracowników, bądź pieniędzy na ich przeszkolenia,  dodatkowo trzeba pokonać wiele barier zanim produkt wejdzie  na rynek. Trzeba to jasno przyznać, że obostrzenia niektórych przepisów  w Polsce są większe, niż w innych krajach Unii, a wymagania co do samego produktu bardziej restrykcyjne.

Doskonale znamy te trudności i dlatego pragniemy Was wspierać i pomagać w rozwiązywaniu problemów. (Pomagać, a nie pracować za przedsiębiorcę lub sponsorować). Każdy z nas pragnie pracować, godnie zarabiać i rozwijać swoje umiejętności. Oferujemy pomoc prawną, marketingową, doradczą.

To pytanie aż samo się ciśnie na usta …. a ile mnie to będzie kosztowało?

Odpowiedź

Nie ukrywamy, każda praca kosztuje – nasza również. Pracujemy za pieniądze, ale wysokość wynagrodzenia będzie ustalona wspólnie na zasadzie porozumienia i ustalenia zakresu współpracy/pomocy. Zapewniamy, że nasze koszty i tak będą kilkukrotnie niższe, aniżeli konkretnych instytucji zajmujących się danym problemem.

Wiemy, że w Polsce jest tysiące firm doradczych oraz finansowych. Pytanie brzmi: – dlaczego mam korzystać akurat z usług ekspertów Stowarzyszenia Bastionu Dialogu? 

Odpowiedź

Bo firmy, które Wam doradzają są najczęściej  firmami lub bankami należącymi do korporacji zagranicznych i nie są zainteresowane Waszym przetrwaniem, a jedynie sprzedażą swoich usług oraz swojego kredytu wg. wytycznych odgórnie.  Nasze Stowarzyszenie, jest polskie i ma służyć Polakom,  budujemy sieć polskich przedsiębiorców w taki sposób, abyśmy mogli przeciwstawić się zagranicznej konkurencji i abyśmy zaczęli w końcu normalnie, godnie zarabiać. 

Dlatego Bastion Dialogu w oparciu o grupę ekspertów rozpoczyna projekt wsparcia polskich przedsiębiorców, zarówno tych co rozpoczynają działalność,  jak również tych co już są na rynku.

Informacja dla przedsiębiorców;  Jeśli widzisz rażące błędy prawne utrudniające i hamujące rozwój twojej działalności napisz do nas. Razem będziemy walczyć o zmianę szkodliwych zapisów i ustaw. Będziemy monitować w odpowiednich ministerstwach i wytykać buble prawne na naszej stronie.

Jeżeli jesteś polskim producentem, przedsiębiorcą, sprzedawcą, artystą, pisarzem, sprzedajesz, czy produkujesz polskie towary, piszesz książki, malujesz obrazy – nie ważne co robisz, najważniejsze, że jest to Polskie –  służymy całym swoim wsparciem i wiedzą.

Co robimy:

Będziemy też opracowywać  całe modele biznesowe/ sprzedażowe , które pozwolą na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej jak również strategie, czy plany operacyjne. Oczywiście współpraca jest równoznaczna z dostępem do kanałów dystrybucji oraz networkingu biznesowego.

Warunki jakie musisz spełnić:

 1. Jesteś Polakiem;
 2. Posiadasz przedsiębiorstwo w Polsce;
 3. Twoje przedsiębiorstwo jest z polskim kapitałem bądź zagranicznym z polskimi wspólnikami;
 4. Produkujesz w Polsce; 
 5. Płacisz uczciwie swoim pracownikom dzieląc się swoim dochodem;

Informujemy, że na etapie wstępnym nie musisz przynosić nam żadnych zaświadczeń. Zweryfikujemy cię podczas współpracy. 

Algorytm postępowania:

 1. Zgłoszenie problemu przez przedsiębiorcę oraz opisanie go z dopiskiem w tekście: “Spełniam wszystkie wymagania do udzielenia pomocy przez Stowarzyszenie Bastion Dialogu przewidzianej dla przedsiębiorców”https://bastiondialogu.pl/kontakt/
 2. Wypełnienie dokumentu w którym przedstawiasz się nam kim jesteś, wtedy założymy Ci indywidualne konto. Jest to wymóg konieczny, ponieważ w ten sposób eliminujemy SPAM https://bastiondialogu.pl/a-moze-wspolpraca/
 3. Rozpoczynamy proces współpracy. Pierwsze 3 miesiące są okresem próbnym, w którym każda ze stron może zrezygnować bez uzasadnienia. W tym okresie Bastion Dialogu opracowuje model biznesowy, który jest zatwierdzony przez przedsiębiorcę. Ponadto organizuje reklamę na stronie. W przypadku tworzenia stron dla przedsiębiorcy przez informatyków Bastion Dialogu – jest naliczana opłata komercyjna (zbudowanie strony internetowej+domena+serwer). Wysokość opłaty jest uzależniona od zaawansowania strony internetowej oraz ilości danych na serwerze. Kosztorys zostanie przesłany.
 4. Na 2 tygodnie przed zakończeniem 3 miesięcy (90 dni), opiekun kierunkowy skontaktuje się i zaproponuje przejście na poziom współpracy stowarzyszeniowej. Przedsiębiorca wypełni deklarację członkowską do Stowarzyszenia Bastion Dialogu i stanie się kandydatem do Konwentu Ekspertów Bastion Dialogu. (Wymagania zostaną przedstawione po osiągnięciu statutu członka stowarzyszenia/ afirmanta stowarzyszenia). Roczna opłata członkowska na rok 2017 wynosi 60 zł. – dla członków , 120 zł-dla afirmantów. Zostanie też określony procentowy podział zysków pomiędzy przedsiębiorcą a stowarzyszeniem. (Wysokość negocjowana od 1-5% na rzecz stowarzyszenia, uzależniona od obrotu – im wyższy obrót finansowy tym niższy procent podziału zysków).
 5. W przypadku braku zainteresowania kontynuacją współpracy jako członek lub afirmant stowarzyszenia Bastion Dialogu, po upływie trzech miesięcy (90 dni) –  wsparcie zostaje wstrzymane, a dane osobowe przedsiębiorcy usunięte z bazy danych.
 6. W przypadku braku chęci wstąpienia do Stowarzyszenia, a jednocześnie wyrażenia chęci współpracy biznesowej, po upływie trzech miesięcy (90 dni)– zostanie naliczona opłata w wysokości (5 000 zł/ rok). Ważne tylko po podpisaniu umowy biznesowej.

                                                  W naszej ocenie warunki współpracy są uczciwe.

                        Zapraszamy do współpracy z nami – zapewne wszyscy na tym skorzystamy.

                                                                             Z wyrazami szacunku

                                                                 Eksperci Stowarzyszenia Bastion Dialogu

Bastion Dialogu

Jesteśmy zwykłymi Polakami, którzy marzą o normalnej Polsce bez pychy, chciwości i manipulantów. Nie jesteśmy krzykaczami, fanatykami, liberałami, lewakami, lemingami, komuchami czy masonerią. Jeżeli powyższe założenia Ci odpowiadają to jest właściwe miejsce dla Ciebie – Zapraszamy ….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.