Wiosna – czas wylęgu trutni?

W gwarze codziennej TRUTEŃ, to arcyleń, bumelant, darmozjad, leniuch, leser, nierób, nygus, obibok, pasibrzuch, pasożyt, próżniak, szumowina, śmierdzący leń, wałkoń.  W odniesieniu do życia politycznego można dodać:  sługus, karierowicz, konformista, gnida, TKMposeł, sprzedawczyk,  dietojad, sekciarz, bezmózgowiec itd. (  prosimy o twórcze uzupełnianie określeń! )

Wiosna w pełni więc i my mamy wiosenne skojarzenia. Są one, wbrew naturze, niestety niewesołe, bo i sytuacja, zarówno ta w kraju, jak i na świecie  jest nie do śmiechu.

Zacznijmy od najwyższej półki. 

Wydawało nam się, że niedawny „upadek na kolana” prezydenta Andrzeja Dudy przed tablicą pamiątkową rzekomo wypędzonych i prześladowanych Żydów marcowych z 1968 roku był już zejściem na poziom najniższy. Okazało się niestety, że poziom upadku prezydenta Rzeczypospolitej Przyjaciół nie ma swego dna. Występując obok prezydenta Izraela, Reuvena Rivlina, w niemieckich obozach koncentracyjnych, Oświęcimiu i Brzezince,  prezydent RP musiał wiernopoddańczo wysłuchać , iż Żydzi byli zdradzani we Francji, Holandii, Belgii i byli mordowani przez Ukraińców, Litwinów i Polaków, że Polacy są współwinni i współodpowiedzialni ?!.

Zarazem prezydent Izraela nawet przez moment nie zająknął się i nie wspomniał, że Żydzi zdradzani i mordowani byli przez swych współbraci, że żydowskie elity bankierskie, polityczne i przemysłowe są odpowiedzialne za holokaust swych współbraci, i że żydowscy administratorzy gett i policja żydowska współuczestniczyli w eksterminacji swych współbraci. Szkoda, że pan prezydent Andrzej Duda nie był w stanie powiedzieć, że za ludobójstwo w jeszcze większej skali i plany eksterminacji  narodów słowiańskich: Rosjan, Polaków, Białorusinów, Ukraińców, Serbów, współodpowiedzialne razem z Niemcami są właśnie żydowskie elity bankierskie, polityczne i przemysłowe.

Uczestnictwo prezydenta A.Dudy w jubileuszowym, bo 30-ty tzw. marszu żywych,  w roku 70 -tej rocznicy powstania żydowskiego, rasistowskiego, szowinistycznego i odpowiedzialnego za ludobójstwo – państwa Izrael jest nie tylko dowodem osobistego upadku prezydenta Rzeczypospolitej Przyjaciół, ale zarazem pogwałceniem konstytucyjnych zasad polskiej państwowości – zabraniającej faszyzmu i nienawiści narodowościowej, a także podpisanych przez Polskę zasad prawa międzynarodowego.

http://blogpublika.com/2018/04/13/przemowienie-prezydenta-izraela-rivlina-fragment/

Te skandaliczne czyny prezydenta A.Dudy nie mogą jednak dziwić Polaków, gdyż tak prezydent jak i rząd podzielają linię polityczną międzynarodowego gwałtu i barbarzyństwa, czego dowodem był brak potępienie ataku formacji wojskowych NATO na suwerenną Syrię pod spreparowanym i nie dowiedzionym pretekstem ” ukarania terrorystów używających broń chemiczną”.

Wstyd i hańba władzom polskim! A przecież, jak dowodzi przykład Włoch, Portugalii, Grecji, Austrii i prezydenta Czech, Zemana, można zachować się inaczej-powściągliwiej i zgodnie z normami ONZ oraz podpisanymi umowami i konwencjami międzynarodowymi.

Gesty trutni niższego szczebla.

cyt.:

Partia polityczna Ruch 11 Listopada uznaje, że działania militarne w Syrii są konieczną odpowiedzią na okrutne mordy reżimu Asada z użyciem broni chemicznej. Podjęte przez koalicję Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Francji kroki są w pełnej zgodzie z regułą naszej cywilizacji – vim vi repellere licet – siłę można odeprzeć siłą.

Partia polityczna Ruch 11 Listopada wyraża poparcie dla Prezydenta Donalda Trumpa. Jego determinacja do przeciwstawienia się złu, którego dopuszcza się jawnie syryjski dyktator Baszszar al-Asad – wspierany przez Rosję, Iran i Chiny – jest godna uznania.
Unicestwienie zdolności militarnych syryjskiego reżimu to zarazem pokaz siły skierowany wobec coraz bardziej agresywnych Rosji i Iranu.

Wzywamy Rząd RP i Prezydenta RP do podjęcia starań o przyłączenie się – choćby symboliczne – do międzynarodowej koalicji Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Francji.

Partia Ruch 11 Listopada

Marian Kowalski, prezes
pastor Paweł Chojecki, wiceprezes
mecenas Andrzej Turczyn, wiceprezes

za: http://ruch11listopada.pl/aktualnosci/stanowisko-ruchu-11-listopada-w-sprawie-nalotow-na-rezim-asada/

Paweł Ziemiński

zob.także: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/04/15/wiosna-rodzime-syjonistyczne-trutnie-sie-wylegly/

Paweł Ziemiński

Łodzianin, doktor ekonomii, w latach 80-tych XX w. pracownik naukowo-dydaktyczny Instytutu Ekonomii UŁ, specjalność historia myśli ekonomicznej. Od 1989 r. prywatny przedsiębiorca, obecnie w branży energetyki odnawialnej i produkcji wapniowo-organicznych nawozów rolniczych W życiu publicznym - współtwórca Kongresu Polski Suwerennej (2004), prezes stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej( 2009, rejestracja zablokowana przez III RP), www.wiernipolsce1.wordpress.com Współtwórca i redaktor programowy studia radiowo - telewizyjnego (internetowego) WPS PRODUCTION Jak każdy zdrowy mężczyzna i absolwent studiów wyższych za czasów tzw. " komuny" oficer LWP, Zainteresowania: historia, polityka, aktywny tryb życia, umiem i lubię gotować...jeść zdrowo także:-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.