Tańczący z wszami – Rudolf Weigl

Rudolf Weigl,

W naszej historii mamy wielu wybitnych naukowców, których osiągnięcia zmieniły świat, jednak dzisiaj nie mówi się o nich za wiele. W dzisiejszym odcinku przedstawimy Wam historię jednego z nich- Rudolfa Weigla. Jakie odkrycie sprawiło, że Polak uratował setki tysięcy ludzkich istnień. Dlaczego za swoje wybitne osiągnięcie nie otrzymał Nagrody Nobla i jakie miał powiązania z wszami? Tego dowiecie się już dzisiaj, z kolejnego odcinka Historii bez cenzury. Zapraszamy!

Link do książki:
https://wydawnictwofronda.pl/ksiazki/…

Wszystkie materiały są wykorzystane za zgodą “Historia bez Cenzury”


Jeżeli spodobała Ci się forma przedstawiania naszej historii i chciałbyś/chciałabyś wspomóc działania pomysłodawców “Historii Bez Cenzury”, a przy okazji sprawić sobie lub osobie bliskiej przyjemność, zapraszamy do kupna koszulki, bluzy, kubka, czy nawet otwieracza do …… oranżady 😉 o tematyce patriotycznej.
(kliknij na obrazek)

HBC Wear

Bastion Dialogu

Jesteśmy zwykłymi Polakami, którzy marzą o normalnej Polsce bez pychy, chciwości i manipulantów. Nie jesteśmy krzykaczami, fanatykami, liberałami, lewakami, lemingami, komuchami czy masonerią. Jeżeli powyższe założenia Ci odpowiadają to jest właściwe miejsce dla Ciebie – Zapraszamy ….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.