Trwa budowa Wielkiego Izraela – atak na Polskę

W dniu 19.04.1996r. Izrael Singer – wieloletni sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów, oskarżony później o różne defraudacje majątku – ogłosił, że jeśli Polska nie spełni jego żądań, będzie upokarzana na arenie międzynarodowej. Wówczas nikt nie traktował poważnie tej groźby – jak widać Żydów nie wolno ignorować.  Od dłuższego czasu próbuje się  zakłamywać historię usilnie, bezczelnie i w bandycki sposób. Bohaterski naród polski zrównuje się z niemieckimi nazistami. Wmawiane są nam zbrodnie, których nigdy się nie dopuściliśmy. Wszystkie te działania mają  wymusić na Polsce wypłatę dodatkowych odszkodowań i ciągle nowych rekompensat za poniesione od Polaków krzywdy.  Istotnym argumentem stosowania przymusu  jest odrzucenie przez Polskę przyjęcia imigrantów wyznania islamskiego –  co sprzyja chaosowi i burzy nasze wiekowe tradycje oraz katolickie zasady.

Nie wszyscy pamiętają, a młodzi w ogóle nie wiedzą, że po utworzeniu rządu Tadeusza Mazowieckiego, Polska wydała zgodę na masową akcję mającą na celu pomoc Żydom emigrującym z ZSRR i zapewniła im bezpieczny tranzyt w ramach wspólnej operacji o kryptonimie Most.  Już wtedy taka decyzja spotkała się z dużą konsternacją społeczeństwa i budziła wiele wątpliwości.  Taką deklarację Tadeusz Mazowiecki złożył w  dniu 26 marca 1990 r. na spotkaniu z przedstawicielami Amerykańskiego Kongresu Żydów . W wyniku tej decyzji podjęta została współpraca z dotychczas wrogimi sobie służbami specjalnymi: Departamentem I MSW, tzw. Mossadem i CIA. Do Polski przybyła delegacja izraelskiego ministerstwa spraw wewnętrznych w celu omówienia szczegółów. 13 lipca 1990 roku Sławomir Petelicki obejmuje dowództwo nad jednostką wojskową 2305 prowadzącą operację Most w Polsce. Operację osłaniał Jerzy Dziewulski, a część operacji sfinansowała firma Art-B. Operacja przebiegła bez zakłóceń, a o pieniądzach się nie wspomina.

Nikogo zatem nie powinien dziwić szybki awans na arenie międzynarodowej tej właśnie firmy.  Firma była znana z tego, że wykorzystując luki w bankowym systemie i stosunkowo słabo jeszcze rozwinięty internet,  potrafiła kilkanaście razy oprocentować tą samą wpłatę w różnych bankach, korzystając z powolnego przepływu informacji. Na początku 90. lat XX w. spółka kwitła i rozwijała się w iście zawrotnym tempie. W krótkim czasie stworzyła holding, mając pod sobą około 3 tys. mniejszych i większych firm , zatrudniających 140 tys. osób. Jako pierwsza prywatna spółka w Polsce otrzymała koncesję na handel bronią, co świadczyło o mocnych kontaktach z tzw. Służbami- czy widzicie powiązanie???  Właściciele Bogusław Bagsik i Andrzej Gąsiorowski zostali oskarżeni o oszustwa na szkodę banków, na sumę 420 mln zł. Obaj uciekli do Izraela o dalszej historii tych panów możecie poczytać w Internecie ostatnio przeżywają renesans swojej, nie jedynej zresztą działalności.

Wracając do tematu syjonistów – bo o tych mowa – do ciekawostek można zaliczyć wypowiedź  prof. Barbary Engelking-Boni . W 2007 r. wycieczka ortodoksyjnych Żydów wtargnęła do baraków Muzeum na Majdanku w Lublinie, gdy były one już zamknięte. Autobus, którym jechała grupa przełamał szlaban i wjechał na teren obozu – bo to miejsce kaźni głównie ich narodu. Pani profesor odniosła się do tego incydentu  tłumacząc:  “Śmierć dla Polaków była kwestią biologiczną, naturalną – śmierć jak śmierć,  a dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, metafizyka”.

Nie można zapomnieć, że w Polsce byli i są antysemici, ale nie można traktować Żydów inaczej niż wszystkich, bo takie traktowanie jak każda skrajność prowadzi do konfliktów.  Równość praw i obowiązków – TAK, przywileje z powodu bycia Żydem – NIE. Już wystarczy, że niektórzy Żydzi w sposób przestępczy potrafią przejmować rzekomo swoje niegdyś majątki za pozostawienie których Polska już zapłaciła. Wszelkie roszczenie powinny być skierowane nie do strony polskiej a do USA i innych państw które pieniądze wzięły. ” Izrael powstał w 1948 roku tuż po II Wojnie Światowej. Państwo to od początku swojego istnienia datuje kryzys egzystencjonalny , a jego problemy są trudne i zawiłe” – zapisano w Wikipedii.  Powstanie Izraela, zapoczątkowało epokę konfliktów na Bliskim Wschodzie, które w tym regionie trwają niezmiennie do dnia dzisiejszego. Dlatego Polska w ramach roszczeń zapłaciła USA,  (gdzie po wojnie wyemigrowała większość Żydów) wyznaczając ten kraj jako koordynatora wszelkich krzywd, którymi dotknięty został naród żydowski. Pamiętajmy, że USA zawsze jawiło się Polakom jako kraj wyjątkowo prawy kierowany przez ludzi o bardzo zwartym kręgosłupie moralnym.

Umowa polsko – amerykańska z 1960 roku, ostatecznie reguluje kwestie odszkodowań majątkowych dla obywateli USA i 12 innych krajów.

W latach sześćdziesiątych rząd PRL podpisał tajne umowy międzynarodowe z dwunastoma krajami, w tym z USA, Wielką Brytanią, Szwajcarią, zgodnie z którymi obywatele polscy (najczęściej pochodzenia żydowskiego), którzy wyemigrowali do tych krajów i otrzymali obywatelstwo, mogli domagać się od tamtejszych rządów odszkodowania za mienie pozostawione w Polsce. Na mocy tego porozumienia PRL wypłaciła rządowi USA 40 mln dolarów…

(Tutaj ma też swoje źródło przekręt z kamienicami w odniesieniu do rzekomo brakujących przepisów z których jasno wynika, że wszystkie pozostawione w Polsce kamienice po tym okresie spłaty, stanowiły własność państwa i wszelkie roszczenia – tym bardziej ich odkupywanie były i są bezpodstawne).

 Wkrótce po uznaniu Izraela przez Trumana, jego kampanię prezydencką syjonistyczni Żydzi wzmocnili wpłatą 400 tys. dolarów (równowartość 3,6 mln dolarów w 2010 r.). Niedługo potem Izrael zdradził USA przez sojusz z Brytyjczykami i Francuzami skłaniając do inwazji na Egipt.

Mimo, że Londyn i Paryż wkrótce zrezygnowały z tej operacji, potrzeba było miesięcy by odwieść Tel Awiw z prowadzenia programu ekspansji  do tworzenia Wielkiego Izraela jak widać we współczesnej historii, nie zrezygnowano z tego “dzieła”.  Czyim interesom służyło włączenie USA do wojny na Bliskim Wschodzie? To chyba oczywiste!!!

Z chwilą kiedy handel przybierał na sile, a nie wszystkim dało się handlować i wymieniać, rosły ograniczenia, dlatego wymyślono pieniądz. Na podstawie badań archeologicznych należy stanąć na stanowisku, że pierwsze monety powstały gdzieś około I połowy lub połowy VII w. a.C. w rejonie NE basenu Morza Śródziemnego. Odkąd powstały banki, Giełdy Papierów Wartościowych bierzemy udział w szopce w iście diabelskim stylu. Wartość firmy zależy od kierunku wiatru politycznego i spekulacji kilku, kilkunastu osób, (powinna zależeć od tego jak dobry towar produkuje i czy jest na niego popyt). Firma kupuje towar – bank zarabia na przelewie, firma trzyma pieniądze w banku – bank zarabia, firma sprzedaje – bank zarabia na transferze pieniędzy, pracownik firmy pracuje – bank zarabia na opłatach za konto, pracownik coś kupuje – bank zabiera prowizję, pracownik kupuje na kredyt – bank zarabia.  To jest dopiero lichwa!!!  Jak na tym tle mogą swoje firmy tworzyć i rozwijać młodzi ludzie? Jaki mądry rząd pozbywa się swoich banków ? – Odpowiadam ten, który nie reprezentuje interesów Polaków.  Tysiące bankowców, ekonomistów, socjologów, politologów, itp. bezproduktywnych zawodów, na pensje których zrzuca się reszta społeczeństwa, okrada nas z naszych własnych pieniędzy np. pod pozorem spadku na giełdzie, wzrostu bądź spadku PKB, wzrostu bądź spadku wartości takiej czy innej waluty bez  żadnej konkretnej przyczyny. Czysta spekulacja . Powszechnie wiadomo, że nasze pieniądze są drukowane w Izraelu, a wszystko po to, żeby kontrolować ich ilość na naszym rynku, która nie może być równoważna z  wysokością naszych długów – bo wówczas bylibyśmy je w stanie spłacić.  Dlatego jedynym emitentem pieniądza na nasz rynek jest żydowska międzynarodowa lichwa. Na koniec zacytuję  fragmenty pochodzące z obszernego opracowania „Cywilizacja Żydowska”  pióra Feliksa Konecznego.  Dla łatwiejszego czytania i zrozumienia, poprawiłam te fragmenty na język współczesny (literówka – myślę, że autor mi wybaczy).

„Jakże głęboko muszą reformy sięgać w tej dziedzinie! Nasza struktura społeczna staje się coraz wadliwsza. Gardłuje się za przemysłem, a równocześnie zaniedbuje się handel, a rzemiosło wręcz się gnębi” .

“Wmówiono w nas tyle błędnych pojęć, iż przy usilnej pracy ludzi dobrej woli i zdrowego rozsądku minie jeszcze niemało czasu, nim nam bielmo spadnie z oczu. W naszym prawie publicznym, w naszych konstytucjach, pełno wtretów turańskich, bizantyńskich i żydowskich. “

” Nie wytrzymamy też kosztów państwowości, istniejących obecnie na kontynencie europejskim. Zbliżamy się do nieuchronnego, ogólnego bankructwa państw, a wtedy czeka nas najgorsza rewolucja taka, iż z jej odmętów zdoła się wydobyć kiedyś dopiero jakieś późne pokolenie, stoczymy się na poziomy społeczności Azji centralnej, jeżeli się spóźnimy z budową państwa cywilizacji łacińskiej,państwa obywatelskiego, opartego na aposterioryzmie, historyzmie, personalizmie i autonomicznych organizmach. W takim państwie cywilizacje obce stracą wpływy i znaczenie. Staczając się będzie coraz niżej nasza państwowość, sądownictwo, studium prawa, bezpieczeństwo życia i mienia, a wreszcie cała moralność publiczna i prywatna, jeżeli nie zerwiemy z dwoistością etyki, z zapatrywaniem, jakoby życie publiczne musiało być zwolnione od moralności, zwłaszcza polityka. Na spodzie tej równi pochylej znajduje się stan acywilizacyjny; gdy zaś poczniemy się do niego zbliżać, natenczas cywilizacja żydowska zatriumfuje, jako jedyna, która w Europie pozostała żywotna.”

Przypominam, że Feliks Koneczny zmarł 10 lutego 1949roku. Historyk? Tak! – ale czy równie wielki prorok?

 

2 myśli na temat “Trwa budowa Wielkiego Izraela – atak na Polskę

 • 18 marca 2017 o 17:35
  Permalink

  Ciekawe – czy ktoś zapłacił tym razem Orbanowi i innym? A może coś im obiecali? Dzięki Konecznemu wiadomo komu zależy na zlikwidowaniu cywilizacji chrześcijańskiej

  Odpowiedz
  • 18 marca 2017 o 23:22
   Permalink

   całkiem możliwe – to jest właśnie pragmatyzm danego kraju i polityka zagraniczna 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.