“Świat stanie dla nas otworem”

Piszę ten teks w odpowiedzi na ostatnie wydarzenia w Noc Sylwestrową w Niemczech, oraz wciąż napływające niepokojące informacje na temat zachowań muzułmańskich Syryjczyków, którzy w krajach takich jak Niemcy, Dania, Szwecja, Norwegia poczuli się bezkarni, a ich roszczeniowy stosunek do życia przesłania jakiekolwiek resztki rozsądku i przyzwoitości.(Polecam) http://www.polishexpress.co.uk/szwedzka-policja-tez-zatajala-gwalty-imigrantow-na-kobietach/ .

https://www.youtube.com/watch?v=kUJ4TutjQ6o

Na wstępie warto nadmienić, że przerzut do Europy młodego islamskiego taliba z Afganistanu kosztuje jego saudyjskich i tureckich sponsorów nie mniej niż 30 tys. dolarów (120 tys. zł). Inwazja islamistów z Afryki Północnej jest tańsza – ceny już od 10 tys. dolarów od osoby (40 tys. zł). Ci, którzy uciekali przed islamem i wojną w krajach które otworzyły dla nich swoje podwoje, okazując gościnność, wyrozumiałość i serce, wdrażają te same zachowania i normy jakie obserwujemy wśród członków ISIS. Innymi słowy uciekając przed islamem, propagują islam wraz z jego czarną stroną.
Islam pojawił się na terenie Arabii Saudyjskiej na początku VII wieku i bardzo szybko zyskał swoich zwolenników, głównie wśród niewykształconych i przez to podatnych na wpływy młodych Arabów, sterowanych przez bogatych, żądnych nietuzinkowych rozrywek Sheykh-ów. Islam nie chroni mieszkańców tylko ich pochłania. Nie podlega prawom o ochronie wolności sumienia i wyznania, bowiem islam sam tych wartości nie respektuje, nie podziela. Powstał i rozwija się im wbrew, dotyczy to ogólnie cywilizacji europejskiej.
Islam to nie religia – tylko system, którego elementem jest religia. System dosyć prosty, ale piekielnie skuteczny. Allah to nieistniejący pogański bożek księżyca Beduinów – Sina.
Co każdy widzieć powinien:
1. Islam nie jest religią, jest totalitarnym systemem politycznym który powinien być zabroniony. Jest równoznaczny z nazizmem;
2. Według Koranu: “Pokój nadejdzie wtedy, gdy cały świat zostanie całkowicie podbity przez islam, a wszyscy niewierzący zostaną straceni”. O takim pokoju mówią muzułmanie.
3. ” Islam nigdy nie zabija niewinnych ludzi”. A faktycznie?. Islam uczy, że wszyscy niewierzący są winni apostazji (odstępstwa od religii). Karą za odstępstwo od religii jest śmierć. Wszyscy ludzie wg. islamu są urodzeni jako muzułmanie. A każdy, kto nie jest muzułmaninem/muzułmanką jest apostatem/apostatką, z niemowlakami włącznie. Niemowlę, które jest dzieckiem niewierzących (nie-muzułmańskich rodziców) jest apostatą i zasługuje na bycie zamordowanym.
4. Seksualność w islamie: Kobiety według islamu są podludzkimi zwierzętami, mają deficyt inteligencji i są skazane na piekło. Muzułmanie przydają większą wartość bydłu niż kobietom i uczą tego małych chłopców, (tutaj macie odpowiedź ostatnich napaści na kobiety w Niemczech). Z danych „UNESCO” ponad 55% muzułmanek w Egipcie i Afryce ma okaleczone narządy płciowe;
5. Islamska nienawiść do kobiet, doprowadziła do szerzącego się homoseksualizmu. Homoseksualizm szaleje w kulturze muzułmańskiej. Islam uczy, że grzeszy tylko uległy homoseksualista – czyli partner, który jest zamiennikiem kobiety. Dominujący partner nie jest uważany za homoseksualistę i nie popełnia grzechu. W islamie każdy imam – to papież. ( Jeśli imam powie, że Europejki są gwałcone, bo nie zasłaniają twarzy, to dla muzułmanów jest to wystarczające wytłumaczenie) . W Afganistanie chcieli zgodnie z zasadami wiary urządzać gejowskie orgie, więc znaleźli imama który wydał religijne oświadczenie (fatwa), że „w czwartki wieczorem Allah jest zajęty i nie widzi co robicie”.
6. Powszechna pedofila, dorosły mężczyzna z chłopcem, którego sobie kupi, bądź porwie z rodzinnego domu. Zjawisko przypisane nie tylko dla Arabii Saudyjskiej lecz dla całego muzułmańskiego świata, od Maroka po Indonezję. Za pomocą Amerykańskiego Towarzystwa Socjologicznego w USA próbują zalegalizować pedofilię. Podejmują wszelkie kroki, aby usunąć pedofilię z listy zaburzeń psychicznych. To samo zrobili z homoseksualizmem w 1973 r. Nowym wyrażeniem, które proponują jest: “osoby o pociągu do małoletnich”. Po co to robią? Ponieważ jeśli zapanuje szariat, grunt pod pedofilię będzie już przygotowany. Gwałcenie dzieci i małżeństwo z dziećmi to sedno islamu. W tym kontekście można przyjąć za naturalny gwałt na 3-latku w obozie przejściowym dla emigrantów w Norwegii. http://www.polishexpress.co.uk/w-osrodku-dla-uchodzcow-zgwalcono-3-letnie-dziecko.

Chcą zniszczyć każde pojęcie moralności. Kolejnym będzie kazirodztwo. Temat już bardzo aktualny w islamie i coraz chętniej rozpowszechniany. Zoofilia to również w islamie najskuteczniejsza droga do Allaha. To już się dzieje w Europie. Medresy (szkoły islamskie), do których uczęszczają chłopcy to nic innego jak sex shopy, (mnóstwo chłopców popełnia samobójstwo).
Koran, to nie Biblia – b ważne są hadisy. Mahomet ożenił się z 6-letnią Aiszą małżeństwo skonsumował gdy miała 9 lat ( do dnia dzisiejszego uznawane jest to w tych kręgach za normę).
Mahomet osobiście poderżnął gardło od 600 do 900 Żydom pojmanym na wojnie tj. rynku w Medynie. Głowy wrzucił do wcześniej wykopanych dołów. Nikt nie śmiał zakwestionować racji proroka spełniającego wolę Allaha.
Dla poszerzenia wiedzy warto zobaczyć film „Co Zachód powinien wiedzieć o Islamie” – wystarczy wystukać w wyszukiwarce.
Należy pamiętać, że islam to przede wszystkim proarabska partia polityczna oraz organizacja paramilitarna o bardzo surowych zasadach i ekspansywnych działaniach terrorystycznych. Każdy islamista musi zmienić imię na imię z Koranu. Musi nosić specjalne stroje. Musi uczestniczyć w wiecach partyjnych w najbliższym meczecie i słuchać wytycznych z centrali. W razie zmiany poglądów karany jest śmiercią. Ani komunizm, ani nazizm, ani jakakolwiek inna bojówka polityczna, nie miały tak restrykcyjnych zasad działania, które ingerują w praktycznie każdy aspekt życia.
Islam to nie tylko terroryzm, zacofanie i choroby umysłowe. Dla Europejczyków islam stał się synonimem brudu, lenistwa, naciągania opieki socjalnej, ciemnoty i agresji.

https://www.youtube.com/watch?v=XzZpNOMt634

 

Trudno byłoby doszukać się islamu czystego, pracowitego, otwartego na inne kultury, pełnego miłości i mądrości. Większość emigrantów to ludzie bez zawodu. A to oznacza brak pracy i lekkie życie na koszt podatników. W Niemczech mają wszystko, od jedzenia po specjalistyczną pomoc medyczną. Z ostatnich informacji: Arab ,islamista ukradł kobiecie samochód po czym sprzedał. Nie został ukarany przez policję, a sprawę zamieciono pod dywan z obawy przed utratą ręki, bądź głowy przez jego współziomków. Ze względu na szariat Arab nie poniósł konsekwencji, kradnie nadal i wszystko co ukradnie wywozi na handel do Francji. Masowa imigracja do białych krajów nie rozpoczęła się „za obopólną zgodą”. Została wymuszona. Za kilka lat będzie z tych kobiet i dzieci kolejne pokolenie, które zacznie burdy w EU. To przecież drugie, trzecie pokolenie wchodzi do ISIS , radykalizuje się. Historia i fakty pokazują, że dialog na nic się zdaje. Oni nie rozumieją innego języka, prócz przemocy. Obłęd poprawności politycznej. Europejczycy padli właśnie ofiarą broni informacyjnej poprawności politycznej. Zatracili instynkt samozachowawczy – przyjmują najeźdźców, wtrącają do więzień własnych ludzi, a gloryfikują swoich katów.

https://www.youtube.com/watch?v=gQFXJNaCNJo

Tak tłumaczono terroryzm w wykonaniu Czeczeńców zabijających niewinne dzieci w szkołach czy chorych w szpitalach. Chcieli mieć kalifat kaukaski, czyli odmianę państwa islamskiego.
Już dawno wiadomo, że wypowiedzi niektórych imamów w czasie modłów w meczetach służą tylko i wyłącznie do podsycania nienawiści i popychają młodych ludzi do zbrodni. Ludzie powoli rozumieją, że jeśli sami czegoś nie zrobią, to bezwolna, chciwa sitwa zwana rządem, zrobi z nich niewolników islamu. Dlaczego ryzykując życie jadą do Europy, do heretyków i niedowiarków, dlaczego nie wybierają kierunku na Katar, Nigerię, Arabię Saudyjską, Bahrajn czy Kuwejt? Dlaczego to nie Afryka, Azja, czy Bliski Wschód mają być „kotłem rasowym”? Dialog z islamem polega na tym, że islam mówi a ty słuchasz. Nigdy nie zrozumiem dlaczego w imię tolerancji religijnej Europa wpuszcza do siebie chorą ideologię, która sieje przemoc, nienawiść i śmierć!!! Nie mogę zrozumieć, dlaczego medialna propaganda tak zaciekle broni wypaczonej tzw. “tolerancji” dla wszelkich dewiacji i zagrożeń. Komu zależy żebyśmy byli coraz bardziej zdegenerowani, przestraszeni i wynaturzeni?

16 myśli na temat ““Świat stanie dla nas otworem”

 • 7 września 2017 o 14:18
  Permalink

  Będzie Ci smarował dupę smalcem
  !!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
  • 7 września 2017 o 20:36
   Permalink

   Jeszcze raz pan wpisze wulgarny komentarz – a pana zablokujemy

   Odpowiedz
 • 7 września 2017 o 14:17
  Permalink

  Pożyjesz -zobaczysz !!!
  Przypomnij sobie ten krótki komentarz za parę lat po ślubie !!!!!!! Ciekawe do kogo skierujesz swoje wówczas żale ?????

  Odpowiedz
 • 19 stycznia 2016 o 20:02
  Permalink

  Dzisiaj podają w onecie , że ilość napaści na kobiety w noc sylwestrową przekracza 800osób, ale jak dotychczas zatrzymano jedną (popisali się nie ma co). O co chodzi Niemcom, chyba nikt już nie wie. Merkel też nabrała wody w usta. Każdy kraj powinien dbać o rozwój swojego państwa, o dobro swojego narodu. Problemy III świata, są ważne dla III świata . My powinniśmy zadbać o swoje sprawy i rozwiązać własne problemy. A kiedy wszystkim będzie się żyło dobrze i bezpiecznie to oczywiście możemy uczyć innych jak wdrażać sprawdzone formy rozwoju gospodarczego i pomagać ale nie wyręczać.

  Odpowiedz
 • 18 stycznia 2016 o 19:33
  Permalink

  Przeczytałam i przeraża mnie fakt że mogą oni do nas przyjść. Jako kobieta, twierdzę że te nasze kobiety to naprawdę są głupie jak idą do łóżka z takim czymś co spał nie wiadomo z kim lub z czym. No najgorsze że nasz kościół też wcale nie jest lepszy, bo zamiast przyciągać to wręcz odpycha tą młodzież. Dobrze że Franciszek trochę porządków robi, ale czy mu sił starczy na tych zachłannych i obłudnych ludzi.
  Proszę panią czy mogłaby pani napisać lub ktoś od was, bo naprawdę interesująco piszecie coś tych providentach, co starych oraz biednych ludzi naciągają, a rząd nie chce im pomóc? Bardzo proszę

  Odpowiedz
  • 22 stycznia 2016 o 21:36
   Permalink

   Pani Anitolo, z pewnością podejmiemy temat, który Pani poruszyła. Proszę napisać więcej informacji w tej sprawie. Czy została Pani skrzywdzona? Lub osoba Pani bliska? Z poważaniem, B. Adamczyk
   P.S. Można się z nami szybko skontaktować przez “Kontakt” na stronie internetowej Bastionu Dialogu.

   Odpowiedz
 • 18 stycznia 2016 o 19:24
  Permalink

  Zwierzęta są wykorzystywane wielokrotnie, seks, drugs and rock e&roll a na końcu żarcie. Jaka ta kultura ekonomiczna- hahaha.

  Odpowiedz
 • 18 stycznia 2016 o 18:08
  Permalink

  Proszę panią przeczytałem tekst, jest bardzo dobry. Jednak podchodzi pani do tematu bardzo przedmiotowo. Pani analiza jest tylko i wyłącznie krytyczna. w czym jest problem że muzułmanin nie pije alkoholu? U nas wydaje się miliony na leczenie tego nałogu, a i tak bez skutku. W czym problem że jest wielożeństwo? Jak go stać – to ma. Dlatego u nich jest wyż demograficzny a u nas demografia najzwyczajniej nas niszczy. Co do Mahometa – w tamtych czasach czyli w 6 wieku n.e., było to normalne że mężczyzna pojmował za żonę bardzo młodą dziewczynę. Proszę napisać ile lat miała królowa Jadwiga gdy wychodziła za mąż za Władzia. Teraz dopiero mówi o wieku pełnoletniości jako 18 latach – a w tamtych czasach było całkiem inaczej. To może niech pani napisze dlaczego 18 lat jest uważane przez nas jako wiek dorosły. Teraz mężczyźni i kobiety nawet mając 30 lat zachowują się jak dzieci, a mamusie robią obiadki i piorą im majtki i skarpetki.
  W kulturze żydowskiej (aktualnie) mężczyzna jest już dorosły w wieku 13 lat a dziewczynka w wieku 11 lat. No niestety tak tam jest. Proszę patrzyć z pryzmatu tamtej kultury a nie analizować tamtej kultury z naszego punktu widzenia, bo to do niczego nie prowadzi.  

  Odpowiedz
  • 18 stycznia 2016 o 19:12
   Permalink

   Myślę, że przeczytał Pan tekst bez zrozumienia, bardzo wybiórczo. Zachęcam do ponownego przeczytania i przeanalizowania. Gwałty na 3-letnich dzieciach i konsumowanie małżeństw z 6-latką nie da się porównać z 18 letnią dziewczyną. To co Pan pisze nie ma odniesienia do tekstu i zasad religii której następstwem są zakłady psychiatryczne.

   Odpowiedz
 • 18 stycznia 2016 o 17:45
  Permalink

  Ach ci mężczyźni – nie wiecie co to miłość. Ja się zakochałam w człowieku innej religii i już razem jesteśmy dwa lata i jakoś nie zauważyłam aby był jakiś skrzywiony.
  W następnym roku mamy zamiar się pobrać, chociaż moi rodzice są bardzo przeciwni. I kto tu jest nietolerancyjny?
  Może napisała by pani coś o tolerancji – bo jak czytam te komentarze to żal mi tych ludzi

  Odpowiedz
  • 18 stycznia 2016 o 19:05
   Permalink

   To są fakty, ale w każdej regule są wyjątki.

   Odpowiedz
  • 7 września 2017 o 14:16
   Permalink

   Pożyjesz -zobaczysz !!!
   Przypomnij sobie ten krótki komentarz za parę lat po ślubie !!!!!!!

   Odpowiedz
 • 18 stycznia 2016 o 17:39
  Permalink

  Są gwałty, jak te głupie baby się porozbierają i myślą że jak arab to zaraz jest właścicielem koncernu naftowego to później nie dziwota.
  Nasze przecież tak samo, bo najpierw im się podoba kolor skóry. a później myślą że zmieni dla niej wiarę i będzie oddanym i kochającym mężem.
  Jakie te baby są głupie

  Odpowiedz
  • 18 stycznia 2016 o 19:13
   Permalink

   Zachęcam do obejrzenia zamieszczonego filmiku.

   Odpowiedz
 • 18 stycznia 2016 o 17:34
  Permalink

  Andrzejku a ty to żeś taki mądry – może sam byś coś skrobnął

  Odpowiedz
 • 18 stycznia 2016 o 17:32
  Permalink

  Ale żeś se pipisała – skąd to wziełaś? Chyba całą wikipedie skopiowałaś. Jak taka jesteś mądra to napisz dlaczego oni przychodza do nas

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.