Śmierć zbiera swoje żniwo kosząc niewidzialnie

Czy jesteśmy zakłamani? …… Wyparcie ze świadomości jest jedną z metod manipulacji.

Lubimy patrzeć na przemoc i śmierć. W kinie filmy w których trup ściele się gęsto cieszą się największą oglądalnością , podobnie z grami komputerowymi, im bardziej drastyczne i krwawe tym lepiej się sprzedają. Zastanówmy się dlaczego w świecie filmów, te które mówią o miłości, propagują dobro i wartości szlachetne nie przyciągają do kin widzów w takiej  liczbie, jak filmy sensacyjne czy kryminalne?

Odpowiedź jest prosta – lubimy oglądać i podniecać się tym, czego na co dzień nie doświadczamy. Jeśli mamy możliwość powrotu do bezpiecznej przystani, to zło które płynie z ekranu zapewnia nam jedynie dawkę adrenaliny, nie dotyka nas bezpośrednio, a dodatkowo może jeszcze usprawiedliwić nasze niecne uczynki , bo na tle  dramatu rozgrywającego się na ekranie wypadamy na świętych.

Święci nie dają przyzwolenia na nieprawość i męczeństwo bez względu na rodzaj cierpiącego.

Dajemy przyzwolenie na chów klatkowy, na hodowle ryb w zbiornikach które są źródłem zarazków, bakterii i chorób które przenoszą się na ryby morskie. Czy człowiek obdarzony sumieniem, skrupułami, zasadami, godzi się spokojnie na nieprawość? Za założenia nie powinien, zatem najważniejsze pytanie : co się z nami stało, że tak łatwo akceptujemy otaczające nas zło i godzimy się na działania, które uderzają w nasze zdrowie i zdrowie naszych bliskich?

Pozornie nie odczuwamy tych działań, kupujemy pięknie opakowany produkt, nie zastanawiając się nad jego pochodzeniem. Dlaczego tak łatwo pozwalamy sobą manipulować?

Systematycznie spożywamy potrawy mięsne pochodzące od  zwierząt tucznych zabijanych w dziesiątkach tysięcy miesięcznie w różnych rzeźniach i to nam nie przeszkadza bo przecież hodujemy te zwierzęta właśnie w tym celu,  ale kiedy rolnik na swój użytek zabija wyhodowaną przez siebie zwierzynę, należało obwarować go takimi przepisami, żeby mu się w ogóle odechciało hodowli dla siebie. Jakoś to nas w ogóle nie szokuje,.., a powinno!!!

Cel jest jeden – maksymalnie zniechęcić do hodowli indywidualnych hodowców, którzy jeszcze produkują w oparciu o naturalne pasze, bez antybiotyków i ulepszaczy.

Tego typu zło nas nie bulwersuje, łatwo zaakceptowaliśmy natarczywe, wciskane nam nachalnie ograniczenia. Schemat jest ten sam jak z filmami – bo nas osobiście nie dotyczą, bo to nie my odczuwamy konsekwencje takich rozporządzeń – Czy aby na pewno?

Możemy powiedzieć, że wraz z zakupem jakiegokolwiek produktu mięsnego czy rybnego, praktycznie codziennie wydajemy wyrok śmierci na ludzką populację, akceptując “nowoczesne” metody hodowli i tuczu zwierząt akceptujemy spadek odporności, wszechobecne alergie, nagminny autyzm i inne schorzenia związane z rozwojem mózgu, niedorozwój mięśni, słabe kości, choroby serca i nagminne nowotwory. Akceptujemy też wciąż rosnące koszty leczenia i terapii, które często zbyt dotkliwie obciążają nasz portfel.

Co takiego musi się stać, żeby ludzie powrócili do rodzinnych gospodarstw w oparciu o ekologiczną żywność bez glifosatu i mączki rybnej, bez cegły w jajkach pochodzących od klatkowych kur i bez zmielonych kości ze zdechłych krów w paszach?

Jako Bastion Dialogu/ Bastion Polska, wspieramy i utożsamiamy się z nowo powstałą partią pod może nieco kontrowersyjną ale prosto brzmiącą nazwą “PRAWDA” . Partia skupia rolników i producentów żywności, a także wielu przedsiębiorców i ludzi dla których żywność w oparciu o naturalne pasze i stare, sprawdzone metody zarówno uprawy jak i hodowli jest priorytetem. Liderzy partyjni strajkowali na autostradzie i w Warszawie w obronie polskiego rolnictwa i tradycyjnych metod hodowli i  uprawy.  Nie będziemy obojętnie przyglądać się wszechobecnej komercjalizacji i zysku za wszelką cenę. Piętnujemy wszelkie niegodne zachowania polityków faworyzujące żywność z zachodu. Mówimy precz dla GMO i CETA.  Prawda jest jedna, ten który ją wyraża nie musi się niczego obawiać, może spać spokojnie bez dorabiania ideologii. Przyłączcie się do nas optując za tym co stanowi o naszym bycie. Każdego dnia wzrasta świadomość społeczna, a wraz z nią dołączają do nas nowi ludzie pragnący nam pomóc w słusznych postulatach.

                                     Jesteśmy tym co jemy !!!

Sprawa zadawania śmierci, lub kary śmierci dla zabójców mieści się w granicach rozważań moralnych odnoszących się do istoty ludzkiej. Potępienie zabójstwa znajdujemy w wielu kodeksach etycznych, także w pierwszych księgach Starego Testamentu (chociażby historia o Kainie i Ablu). Większość z nas jest wyznawcą wiary (nie tylko chrześcijańskiej) której podstawowym nakazem jest zakaz zabijania. Zatem skąd takie tolerancyjne przyzwolenie na powolne zbijanie naszej populacji? Zabijanie zwierząt dla celów spożywczych nie jest etycznie naganne – w przeciwnym wypadku nie powinniśmy spożywać żadnego mięsa, nawet drobiu i ryb. Bezwzględnym warunkiem uboju jest zakaz dręczenia zwierząt poprzez zadawanie im cierpienia ; takie działania są naganne i znajdują swoje odzwierciedlenie w kodeksie prawa karnego i to jest słuszne i chwalebne, zatem dlaczego w kodeksie prawa karnego nie znalazły się kary dla polityków podpisujących umowy szkodzące zdrowiu narodu, a nawet skazujące ludzi na powolną śmierć?  Dlaczego w paragrafach kar nie uwzględniono oprawców szkodzących populacji ludzkiej na masową skalę?

Od dawna rolnicy proszą o  rozsądek i uwzględnienie ich racji i parytetów , efektem tych rozmów jest przede wszystkim ignorancja i widoczny już gołym okiem upadek polskiego rolnictwa na masową skalę. Dzisiaj mówimy STOP!

STOP działaniom szkodzącym polskiej gospodarce i Polakom. Wracamy do sprawdzonych, uznanych i zdrowych metod produkcji, przywrócimy zdrową równowagę w przyrodzie. Mówimy STOP cichej śmierci  i postępującej zagładzie gatunków na której końcu ( o czym nigdy nie wolno nam zapominać) jesteśmy MY SAMI.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 myśli na temat “Śmierć zbiera swoje żniwo kosząc niewidzialnie

 • 30 czerwca 2019 o 22:22
  Permalink

  Mam nadzieję że Pan Kołodziejczak z partią PRAWDA również dołączy do KONFEDERACJI: KONFEDERACJA właśnie ogłosiła że zamierza zająć się reformą ZUSu czyli najważniejszą przyczyną która blokuje Polakom ich potencjał rozwojowy, powodując emigrację milionów Polaków w nowoczesny jasyr za granicę oraz masę samobójstw w kraju z powodu nieludzkiego systemu gospodarczego w Polsce. Dlatego uważam że należy ich wspierać i wszystkie polskie siły polityczne powinny dołączyć, skupiając się wokół CELÓW KONFEDERACJI a nie wokół konkretnych osób!

  Napisałam w tej sprawie list otwarty nawołujący do zjednoczenia.
  List otwarty do Panów: H.Czerniaka, K.Daniela, M.Jakubiaka, P.Kukiza, M.Kołodziejczaka, A.Kudlińskiego! W celu zjednoczenia AD2019!

  Szanowni Panowie,
  Dalsze istnienie Polski i Polaków oraz rozwój gospodarczy lub regres, zależy w tej chwili dziejowej od indywidualnej decyzji każdego z Was odnośnie dołączenia lub nie dołączenia do KONFEDERACJI! Mam nadzieję że zdajecie sobie Panowie z tego sprawę i odpowiednio postąpicie. Wiem że decyzja ta dla każdego z Was może być bardzo trudna, biorąc pod uwagę ewentualne zakulisowe próby wpływania na Was przez sterujących polską demokracją kontrolowaną przez służby.

  Jeśli nie zdecydujecie się wejść we wspólpracę z KONFEDERACJĄ i zechcecie samodzielnie iść do Sejmu, to po pierwsze w moich oczach będziecie tylko zdrajcami Polski i agentami, bo teraz nie jest czas na podziały. Trzeba wspólnymi siłami przejąć polski Sejm!

  Po drugie, każdy z Was doskonale wie że tworząc samodzielne Wasze komitety wykorzystacie tylko dobrą wolę, nieświadomość, energię i naiwność ludzi którzy będą dla Was pracowali zbierając podpisy i rejestrując Wasze komitety. Przecież Wy z góry wiecie że samodzielnie możecie osiągnąć najwyżej jakiś marny procent a do Sejmu i tak nie wejdziecie bo to będzie za mało. No chyba że któryś z Was pójdzie na współracę z wrogami Polski i pokażą Wasz komitet w TV. Idąc samodzielnie wykrzystacie cynicznie Polaków którzy chcą ratować swój kraj i którzy standardowo w każdych wyborach są wciągani do tego aby pracowali za idee na rzecz jakiegoś konkretnego ugrupowania czy nowo powstającej partii. A potem ich praca, stracony czas, swoje własne pieniądze i zaangażowanie idą na marne. Nie godzi się tak oszukiwać i wykorzystywać bliźniego!

  W tej chwili w Polsce pojawiła się szansa na demokrację spontaniczną tzn. że społeczeństwu polskiemu mogłyby zostać oddane jego prawa do decydowania o swoim własnym losie i o swoim państwie. W tej chwili mamy w Polsce wojnę domową tajnych służb z Polakami o władzę. Polska mogłaby wejść na drogę prawdziwej a nie fasadowej demokracji. Aby tak się stało potrzebna jest pewna siła która wejdzie do Sejmu i przeprowadzi w tej kwestii odpowiednie zapisy prawne. Zjednoczona KONFEDERACJA ma szansę na 15% poparcia i około 60 posłów. Czyż nie warto się zjednoczyć aby zacząć zmieniać naszą Polskę, zapewnić jej rozwój i dalsze trwanie? Pamiętajcie że historia oceni Wasze dzisiejsze decyzje.

  Wkrótce do każdego z Was postaram się podesłać dyskretnego mediatora aby zajął się akcją pojednawczą. Gdyby się z Wami w tej sprawie nikt nie skontaktował do 10 lipca 2019r. to proszę o PILNY telefon do mnie. T. 697357009. Wtedy ja się tym zajmę.

  Ps. Do Waszego przemyślenia przytaczam cytaty Piłsudskiego który pisał: „Im bardziej praca jest indywidualna, tem jest silniejsza w swoich przejawach, im bardziej ludzie indywidualnie silni podadzą sobie ręce dla wspólnej pracy, tem jest bezpieczniejszy naród.” oraz „Szukanie zbawcy ojczyzny poza sobą jest szkodliwe… Trzeba nareszcie wyjść z niewiary we własne siły”.

  UWAGA! OSTRZEŻENIE! Każdy kto nawołuje do podziału KONFEDERACJI to wróg i agent!
  Teresa Garland
  ps. list w całości z linkami na mojej stronie akademiapolityczna wordpress kropka com

  Odpowiedz
 • 30 czerwca 2019 o 20:26
  Permalink

  W całej pełni popieram intencje i postulaty wyrażone w tym artykule. Sprawa zdrowej żywności nie skażonej nadmierną ilością szkodliwych związków chemicznych nie jest problemem “czyimś” lub “kogoś” ! Jest to temat nas wszystkich. Konstrukcja biologiczna człowieka jest taka, że nie możemy obyć się bez pożywienia, zatem od jego jakości zależy nasze zdrowie. Dziś najłatwiej jest stosować tanią “chemię” w uprawach i hodowli, zamiast droższe biokomponenty użyźniające glebę i dające w efekcie zdrowe plony. Czy na dłuższy okres czasu nam taka praktyka nie zagraża ? Niniejszy artykuł winien być początkiem merytorycznej i powszechnej dyskusji w płaszczyźnie naukowej, oraz z punktu widzenia samych producentów rolnych. Wizja stosowania upraw transgenicznych jest wystarczającym powodem do obaw i przerażenia ; z różnych zakątków świata płyną sygnały o fatalnych skutkach takich upraw. Niestety ten temat jest i będzie przemilczany przez różne lobby ukazujące nieświadomym ludziom wspaniałą przyszłość zapewniającą super wydajne zbiory, ale ukrywające zagrożenia. Już dziś mamy problem z rosnącą liczbą chorób o nieznanej do końca etiologii, ale wzrasta grono specjalistów doszukujących się źródła wielu problemów zdrowotnych w codziennej diecie milionów ludzi. Popieram wniosek autorki o wieloaspektowe rozwijanie podnoszonego problemu i współpracę z nami i ze znaczną liczbą świadomych rolników.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.