Python nie tylko na lekcjach informatyki

W sobotę 21 maja miałem okazję prowadzić warsztaty dla nauczycieli na Konferencji “Ogólnopolski Zjazd Opiekunów Szkolnych Pracowni Internetowych”.

Oczywiście warsztat z języka programowania Python, zapraszam do obejrzenia i wysłuchania. Mam nadzieję, że będzie dla każdego inspiracją do zapoznania się z tym językiem.

Przypominam przy tej okazji o naszym projekcie – E-P@sja Nowoczesna Edukacja. Jeśli chcecie, możemy pojawić się w Waszej szkole/gminie, porozmawiać o bezpieczeństwie (zarówno tym fizycznym jak i cybernetycznym).

 

TAk – chcę dowiedzieć się o E-P@sja

 

Adam Jurkiewicz

Adam Jurkiewicz - haker edukacji, członek nieformalnej grupy SuperbelfrzyRP. Absolwent kursów Massachusetts Institute of Technology z języka programowania Python. Współwłaściciel firmy informatycznej ABIX, dostawcy rozwiązań dla biznesu i edukacji opartych na oprogramowaniu OpenSource. Trener technologii Web 2.0 ze szczególnym uwzględnieniem otwartych zasobów edukacyjnych. Programista, administrator systemów UNIX/Linux, twórca remiksu edukacyjnego FREE_Desktop - remiksu systemu operacyjnego dla wolnych ludzi, legalnego i darmowego dla wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.