Powstanie Warszawskie

Powstanie Warszawskie to wydarzenie historyczne, które wywołuje chyba najwięcej emocji. Było potrzebne czy nie? Nie nam to oceniać. Chcemy zaprosić do obejrzenia odcinka, w którym Wojtek Drewniak przybliża nieco mniej znane aspekty tego zrywu.

Wszystkie materiały są wykorzystane za zgodą “Historia bez Cenzury”


Jeżeli spodobała Ci się forma przedstawiania naszej historii i chciałbyś/chciałabyś wspomóc działania pomysłodawców “Historii Bez Cenzury”, a przy okazji sprawić sobie lub osobie bliskiej przyjemność, zapraszamy do kupna koszulki, bluzy, kubka, czy nawet otwieracza do …… oranżady 😉 o tematyce patriotycznej.
(kliknij na obrazek)

HBC Wear

Bastion Dialogu

Jesteśmy zwykłymi Polakami, którzy marzą o normalnej Polsce bez pychy, chciwości i manipulantów. Nie jesteśmy krzykaczami, fanatykami, liberałami, lewakami, lemingami, komuchami czy masonerią. Jeżeli powyższe założenia Ci odpowiadają to jest właściwe miejsce dla Ciebie – Zapraszamy ….

2 myśli na temat “Powstanie Warszawskie

 • 1 sierpnia 2018 o 10:00
  Permalink

  To że dzisiaj Polska istnieje jako Państwo to skutek działań niepodległościowych przeszłych pokoleń Polaków i milionów poległych za Wolną Ojczyznę! Ludzie w przerażeniu, upadlani w obozach, na zsyłkach, w okopach, ukrywajac się po lasach, po śmierdzących kanałach, walczyli i poświęcali swoje życie dla przyszłych pokoleń Polaków, po to abyśmy MY dzisiaj byli wolnym narodem i mieli swoje własne Państwo – Polskę!

  W grobach się teraz przewracają jak widzą że my oddajemy nasz kraj, nasze Państwo Polskie po kawałeczku i bezoporowo w zarządzanie obcym którzy wkrótce nas wyniszczą! Większość młodych Polaków (nieświadomych, a niektórzy z nich są zbyt leniwi) nie interesuje się polityką i nic nie robią aby zapobiec czekającemu ich zniewoleniu i nadchodzącej utracie niepodległości Polski…. A wystarczyłoby tak niewiele… choćby poświęcenie jednej godziny tygodniowo na promocję tej strony internetowej (smsem, facebookiem, tweeterem, itp.) poprzez którą zbiera się nasza przyszła POLSKA kadra polityczna… Czy zdążymy się zebrać i przejąć władzę zanim utracimy definitywnie Niepodległość?

  Cóż… młodzi obudzą się jak będzie już za późno. Taką już mamy narodową charakterystykę że wolimy ginąć bohatersko w imprezach w których i tak z gruntu nie mamy szans wygrać zamiast jednoczyć się i działać kiedy jest na to czas… czyli teraz.

  Odpowiedz
  • 1 sierpnia 2018 o 10:03
   Permalink

   Wielu młodych tego niestety nie rozumie że jesteśmy w stanie wojny – wojny informacyjnej która jest trudno dostrzegalna… W przeszłości terenem walki partyzanckiej były lasy a narzędziem karabin… dziś terenem walki jest informacyjna przestrzeń internetowa i medialna… narzędziem zaś walki jest komputer i klawiatura… tylko jakoś ta nasza polska młodzież się do tej walki nie garnie…. podczas gdy obce państwa wydają miliardy aby tworzyć tzw. internetowe armie troli, Polska pod obecnymi rządami korporacyjnymi, z wiadomych przyczyn takiej armii nie ma…. Może czas aby nasza polska młodzież ruszyła z własnej inicjatywy w internetowy bój?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.