Rzeczypospolita Przyjaciół, czyli Polin…kontratakuje w Polsce i USA

Mam nadzieję, że prezydent Andrzej Duda, jako ” prawdziwy Polak, katolik”, nie czytał książek tak bezecnych jak St.I.Witkiewicza ” 622 upadki Bunga, czyli demoniczna kobieta”, bo po jego ( Dudy- PZ) licznych upadkach na kolana przed żydowskimi pomnikami i tablicami pamięci w Polin, aż się boję, co może nastąpić w najbliższej przyszłości.

Póki co władze Polin oraz ich centrale regionalne ( np.w Gdańsku ), a także  centrala główna w USA przeszły do kontrnatarcia na froncie walki z oznakami polskości.

Minister MSWiA Polin, wydał zapewne rozkaz żeby spacyfikować Dzierżoniów w obawie przed ekscesami ” polskich faszystów” ( zresztą wychowanych w gabinetach lokalnych, krajowych i centralnych, zagranicznych żydowsko-anglosaskich gabinetów polityczno-policyjnych – sic!). Niejaki prezydent Danzig vel Gdańsk, Adamowicz, chcąc dać odpór „faszyzmowi i nacjonalizmowi w Polsce” zmobilizował za pieniądze polskiego podatnika 1,5 tys. lokalnej hołoty, aby dać odpór ” brunatnym i czarnym siłom w Polsce” ( a co, niech sobie Europa nie myśli, że gauleiter von Danzig, Albert Forster i Stutthof, to były jedynie fenomeny niemiecko-żydowskiego NSDAP i GESTAPO, niech wiedzą Europejczycy, do czego zdolni są ci straszni polscy Słowianie, niech ludy wiedzą , że ostateczne rozwiązanie kwestii słowiańskiej było rozumnym i dalekosiężnym zamiarem).

Natomiast syjoniści i chasydzi z USA zintensyfikowali starania, aby zmanipulować do końca kongresmenów amerykańskich i zaprząc ich do rydwanów chcących wywieźć kolejny raz majątek Polaków jako trybut z Polin.

Warto o tym wszystkim pamiętać, bo to przecież rok wyborczy, a jesteśmy właśnie w  trakcie objazdowego cyrku PiSDudy po kraju pod hasłem ” zrobimy Wam ( goje -sic!) tak dobrze, jak nikt do tej pory Wam nie zrobił”.

PZ

 

Aneks informacyjno – medialny:

 

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-stop-dla-faszyzmu-i-nacjonalizmu-w-gdansku-demonstrowalo-pon,nId,2572163

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,102433,23301653,antyfaszystowska-manifestacja-w-gdansku.html

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/573087,w-gdansku-manifestowano-przeciwko-nacjonalizmowi-i-faszyzmowi.html

http://fakty.interia.pl/dolnoslaskie/news-gigantyczna-akcja-abw-nieoficjalnie-chodzi-o-neofaszystow,nId,2572237

https://www.youtube.com/watch?v=mxapo7mWJ5s

 

Proszę Państwa,
ZŁA WIADOMOŚĆ DLA POLSKI!!!
Paul Ryan, Przewodniczący Izby Reprezentantów Kongresu USA (Speaker of the House) zamierza zawiesić normalnie obowiązującą procedurę kongresową i dopuścić głosowanie nie nad własną ustawą H.R.1226, a nad senacką S.447! Głosowanie może się odbyć już w najbliższy wtorek (24 kwietnia 2018). Stanie się to prawdopodobnie zgodnie ze wskazaniami procedury znanej jako „suspension of the rules” tzn debata może zostać ograniczona do 40 minut i kongresmeni nie będa mogli proponować żadnych zmian tekstu ustawy. Żeby ustawa została zatwierdzona potrzebna będzie większość 2/3 wszystkich głosów, żeby stała się prawem będzie musiała być również podpisana przez Prezydenta Stanów Zjednoczonych.
PROSZĘ WSZYSTKICH PAŃSTWA BĘDĄCYCH OBYWATELAMI USA, O TO ABY NATYCHMIAST ZADZWONILI DO SWOICH REPREZENTANTÓW W KONGRESIE ŻĄDAJĄC ABY GLOSOWALI PRZECIWKO USTAWIE S.447!
BAD NEWS FOR POLAND !!! Paul Ryan, Speaker of the House of Representatives, intends to suspend the usual congressional procedures and allow voting not on his own bill H.R.1226, but on the Senate Bill S.447! Voting can take place this Tuesday (April 24, 2018). This vote probably happen under „suspension of the rules”, ie the debate may be limited to 40 minutes and congressmen will not be able to propose any amendments. In order for the Bill to be approved, a 2/3 majority of all votes will be required. To become a law the Bill would also have to be signed by the President of the United States.
I ASK ALL OF YOU WHO ARE US CITIZENS TO CALL YOUR REPRESENTATIVES IN THE CONGRESS, AND DEMAND THAT THEY VOTE AGAINST BILL S.447.
Edward Wojciech Jeśman
President & National Director
Polish American Congress
of Southern California
310-234-9900 (direct)
310-291-2681 (cell)
310-693-9498 (fax)
wojtek.jesman (skype)
PZ

Paweł Ziemiński

Łodzianin, doktor ekonomii, w latach 80-tych XX w. pracownik naukowo-dydaktyczny Instytutu Ekonomii UŁ, specjalność historia myśli ekonomicznej. Od 1989 r. prywatny przedsiębiorca, obecnie w branży energetyki odnawialnej i produkcji wapniowo-organicznych nawozów rolniczych W życiu publicznym - współtwórca Kongresu Polski Suwerennej (2004), prezes stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej( 2009, rejestracja zablokowana przez III RP), www.wiernipolsce1.wordpress.com Współtwórca i redaktor programowy studia radiowo - telewizyjnego (internetowego) WPS PRODUCTION Jak każdy zdrowy mężczyzna i absolwent studiów wyższych za czasów tzw. " komuny" oficer LWP, Zainteresowania: historia, polityka, aktywny tryb życia, umiem i lubię gotować...jeść zdrowo także:-)

3 thoughts on “Rzeczypospolita Przyjaciół, czyli Polin…kontratakuje w Polsce i USA

 • 29 czerwca 2018 at 15:35
  Permalink

  Wiecznie o żydach, przykro to już czytać

  Reply
  • 29 czerwca 2018 at 17:05
   Permalink

   Pani Bożeno a co ma być pisane po ostatnich wystąpieniach pana premiera oraz pozwoleniu przez naszą stronę rządową na pisanie naszych aktów prawnych przez stronę zewnętrzną – gdzie My w ten sposób zajdziemy? Co więcej wprowadzono w USA ustawę 447, której celem jest ponowne wyłudzenie od nas- Polaków pieniędzy i to za naszym polskim przyzwoleniem – chociaż odszkodowania zostały zapłacone w roku 1960.
   Idąc dalej pojawiają nam się ciągle (i coraz to więcej) przedwojenni właściciele kamienic w Warszawie, którzy uzurpują sobie prawo do tych majątków …. ale jakoś nie było żadnego przy odbudowywaniu naszej Warszawy – i choć była ona zrównana z ziemią.
   Wprowadza nam się do Polski największy bank JP Morgan (płacąc mu 20 milionów – pytam się za co?), który nie charakteryzuje się utylitaryzmem i zapewne nie będzie wspierać polskiej gospodarki – tylko zabezpieczać swoje biznesy.
   I w tym właśnie jest problem.
   Oczywiście zgadzam się z panią że już chce się wymiotować tym ciągłym gadaniem o narodzie wybranym jako największym wrogu, bo prawdą jest że to MY – Polacy sami się sprzedajemy jak te panie stojące pod lasem, z ta małą różnicą – one biorą za to pieniądze. A my dajemy za darmo.
   Największy Polskim wrogiem – jest sprzedajny Polak.

   Reply
 • 23 kwietnia 2018 at 22:03
  Permalink

  Ograbiają nas w biały dzień a my Polacy dalej śpimy… Potrzeba nam polskiej parti która pójdzie jak burza po władzę i zrobi porządek!
  “Izrael dogadał się z Polską ?? w sprawie wypłaty 1 BILIONA ZŁ !?” https://www.youtube.com/watch?v=1cfgRwZVW7k

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.