Ogromna manifestacja, a w mediach cisza

Wolne media, czyli publikujemy gdy płacą

W Sobotę 11 maja, byliśmy na proteście przeciwko JUST 447. Ogromna manifestacja ponad 20 000 ludzi ,…, i w mediach nawet małej wzmianki, ciekawe dlaczego?
Zapewne dla wolnych mediów ukierunkowanych na promocję swojego kanału i maksymalizację zysków, ważniejszą jest jakaś tęczowa  lub celebrycka manifestacja złożona z 15 osób walczących o możliwość karmienia swojego ratlerka gotowaną polędwicą- wtedy rozbrzmiewa to we wszystkich mediach.

Tymczasem PO zapowiada że będzie walczyć z pedofilią w kościele, bo problem dotyczy ogromnej liczby populacji (Co wskazuje na to, że w każdym za nas tkwi jakaś dewiacja). Zastanówcie się ludzie, jeżeli do kościoła chodzą często całe rodziny, a lekcje religii odbywają się w szkołach -to w którym momencie AKTUALNIE  ksiądz może to dziecko molestować? Sprawy dotyczą czasów, kiedy lekcje religii były w salach katechetycznych, a od tego jest policja, prokuratura,…, a nie politycy. Politycy mają układać dobre prawo, i prowadzić jak najlepsza politykę służącą interesom naszego państwa, a nie wciąż zajmować się kwestiami drugoplanowymi.

Priorytet – JUST 447

Sprawą pierwszoplanową dla POLSKI teraz!!!! jest ustawa JUST 447, opracowana przez naszych teoretycznych przyjaciół – dziwne, że nikt z polityków nie dostrzega problemu i nie reaguje. Na protest przychodzi ponad 20 000 ludzi i dalej nikt nie reaguje chociaż nie możliwym jest nie dostrzec.

Nadmieniam, że problem dotyczy naszych pieniędzy, które to My i nasi potomkowie mieliby spłacać gdyby taka spłata była w ogóle możliwa. Mówimy tu o o 300 miliardach USD kary nałożonych na Polskę przez naszych przyjaciół z USA – forma spłaty oczywiście wymaga uzgodnień – i nikogo to w mediach nie interesuje?

Związki zawodowe, a w portfelu ma grać

Gdzie są związki zawodowe wszystkich grup zawodowych, gdzie są ci wszyscy którzy żądają podwyżek? górnicy, żołnierze, nauczyciele, pielęgniarki, naukowcy – przecież to nas wszystkich dotknie!!!! To są pieniądze których dzisiaj brakuje dla Was.

Gdzie Wy Polacy – dumny narodzie jesteście?

Nasuwa się jedno pytanie: Komu tak naprawdę służą nasi polityczni celebryci oraz media, bo na pewno nie Polsce, a Polakom najmniej?

Ustawę JUST 447 można porównać do żądania odszkodowania od chrześcijan za zdradę Judasza i poniesione z tego tytułu straty moralne? – Zastanówmy się, kto w tym momencie jest dla Polski takim Judaszem?

Konkluzja:

My jako Polacy powinniśmy się zastanowić nad naszym sojusznikiem, jeżeli sojusznik zdradza, to nie zasługuje na zaufanie a tym bardziej na dalszą współpracę.
Przypominam, to Amerykanie mają większy interes w tym aby być tu u nas w Polsce, a niżeli odwrotnie – jeśli polskie władze tego nie rozumieją. Nasuwa się pytanie – czy są aż tak bardzo naiwne, a może nie są w ogóle nasze?

A to jest wypowiedz naszego kolegi z Bastionu na gorąco zaraz po tej manifestacji.

Posłuchajcie pana Krzysztofa Tołwińskiego

Zachęcam do obejrzenia zdjęć z manifestacji: link

Grzegorz Czuryło

„Ekspert ds. zarządzania – strateg, planowania oraz psychologii terroryzmu. Specjalista w szacowaniu i analizie ryzyka oraz modelowaniu systemów informatycznych pod kątem zarządzania. Certyfikowany „Project Manager”. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Emerytowany żołnierz wojsk specjalnych. Posiadacz najwyższego wyróżnienia dedykowanego dla ludzi wdrażających ponadprzeciętne rozwiązania systemowe „Bright Idea”, przyznanego przez Dowódcę NATO Communication Service Agency. Wady: Opracowywanie rozwiązań systemowych oraz zdolność przewidywania skutków i konsekwencji w ujęciu długofalowym.

Jedna myśl na temat “Ogromna manifestacja, a w mediach cisza

  • 21 maja 2019 o 14:44
    Permalink

    Kwestią podstawową jest dostęp do mediów. Jeśli tego nie będzie to po prostu zginiemy. Jak ludzie mają poprzeć protest p-ko 447 skoro o tej ustawie nic nie wiedzą? Zastanawiam się gdzie są nasze polskie służby które powinny natychmiast przejąć jedną czy dwie stacje tv i przekazać tę informację społeczeństwu.
    W obecnej sytuacji jedynym wyjściem jest przejęcie władzy bezpośrednio na podstawie art4. Konstytucji z 1997r. (niestety nie ma chętnych i odważnych panów….) bo na KONFEDERACJĘ raczej małoprawodpodobne aby można było liczyć… Z filmiku Leszka Bubla na YT o Konfederacji można wnioskować że tam jest dużo Żydów, plotki chodzą że niektórzy uczestnicy już planują odejście od Konfederacji zaraz po wyborach do Parlamentu Europejskiego… Dziś dostałam maila od Adama Słomki który pisał coś że nazwa Konfederacja jest zastrzeżona… Ciekawe jak to się dalej potoczy… myślę że Polacy dojrzewają do rządów tyrańskich skoro nie potrafili się spójnie zorganizować…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.