Odznaka Kolegium Dziekanów Korpusu Podoficerów Zawodowych – My też ją otrzymaliśmy

W dniu 09 listopada 2016r. w Dowództwie Garnizonu Warszawa po raz pierwszy odbyła się ceremonia wręczenia oznak okolicznościowych Kolegium Dziekanów Korpusu Podoficerów Zawodowych. Odznakę wręczał Podsekretarz Stanu- Wiceminister Obrony narodowej – pan prof. dr hab. Wojciech Fałkowski.

Warto nadmienić, iż odznaka ta, jest dedykowana dla mężów zaufania, którzy poprzez swoje działania stoją na straży praw i obowiązków podoficerów zawodowych wojska polskiego oraz przyczyniają się do rozwoju Sił Zbrojnych. Organy przedstawicielskie w korpusie podoficerów istnieją od pięciu lat,  a ta odznaka jest potwierdzeniem uczciwości, bezinteresowności, a także chęci niesienia pomocy innemu żołnierzowi – bez względu na stopień wojskowy.

SONY DSC
SONY DSC

Wszystkim wyróżnionym składamy najszczersze słowa uznania oraz gratulacje. Wierzymy, że jako Mężowie Zaufania – Dziekani będziecie dalej kontynuować swą misję, nie bacząc na trudności oraz stawiane Wam ciągle kłody pod nogami. Jesteśmy z Wami i będziemy zawsze was wspierać i pomagać.

Stowarzyszenie Bastion Dialogu, jest podwójnie dumne, ponieważ nasz kolega Grzegorz Czuryło (st.chor. szt. rez., były dziekan korpusu podoficerów wojsk specjalnych) był jednym z uhonorowanych tą prestiżową odznaką  – Gratulujemy.

SONY DSC

Bastion Dialogu

Jesteśmy zwykłymi Polakami, którzy marzą o normalnej Polsce bez pychy, chciwości i manipulantów. Nie jesteśmy krzykaczami, fanatykami, liberałami, lewakami, lemingami, komuchami czy masonerią. Jeżeli powyższe założenia Ci odpowiadają to jest właściwe miejsce dla Ciebie – Zapraszamy ….

2 myśli na temat “Odznaka Kolegium Dziekanów Korpusu Podoficerów Zawodowych – My też ją otrzymaliśmy

 • 16 listopada 2016 o 21:43
  Permalink

  Serdecznie gratuluję, ta odznaka to kolejny niezapomniany znak wpisujący się zasłużenie w dumną historię tradycji wojska polskiego.Z mojej strony wyraz radości i wielkiego szacunku.

  Odpowiedz
 • 16 listopada 2016 o 20:03
  Permalink

  Gratuluję, taka odznaka to wyraz uznania nie tylko dla dotychczasowych osiągnięć i efektów w pracy. To przede wszystkim wyraz uznania wartości jakie dany człowiek nosi w sobie, tych o których teraz tak często się zapomina. Polska nie zginie z mapy świata, jeśli mamy w tym kraju ludzi takich jak ci wszyscy na tych zdjęciach, dla których honor, odwaga, bezkompromisowość, szacunek dla drugiego człowieka wciąż są wielką wartością . To bardzo budujące.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.