Sejmowe te-ta-te, czyli jak zamyka się usta gdy tematy są niewygodne

Konsultacje sejmowe

29 -ego stycznia 2018r. odbyło się w sejmie spotkanie w którym omawiane były sprawy …………. (szczerze mówiąc nie wiadomo) …. gdyż spotkanie nie skończyło się żadną decyzją oraz porozumieniem. Wszyscy sobie generalnie ładnie podziękowali ….. i rozjechali się do swoich domów.

Jest to pewne zaskoczenie bo obie strony były zadowolone:

Zapewne Ci co wracali do swoich domów z powyższego spotkania byli bardzo szczęśliwi. W sumie jacy mogli być? …. Przecież udało im się spotkać, bo jedyne co sobie zaplanowali, to, że zostaną wysłuchani prze jakiegoś posła – i tak się stało.
Pan poseł też zapewne jest zadowolony, bo zaplanował sobie konsultacje społeczne i również doskonale wykonał zaplanowane zadanie.

Żadna z tych grup nie założyła sobie konkretnego planu, żadnego porozumienia, a nawet nie sprawdziła posła czy w ogóle jest w stanie sfinalizować projekt. Przecież jeżeli były to tak poważne sprawy, które dotyczą jakby nie było nowego modelu systemu monetarnego – to dlaczego nie pojawił się tam ani jeden z posłów partii rządzącej?

Jednak była jedna wypowiedź Pana dra Pawła Ziemińskiego, która bardzo nie pasowała ani panu Posłowi,  jak również i współuczestnikom spotkania – czy słusznie?
Musicie państwo sami to ocenić – zapraszamy do wysłuchania nagranego materiału.

A co Państwo na to, czy pan dr Paweł Ziemiński myli się?  ………..czekamy na komentarze (prosimy o nieużywanie rynsztokowego języka)

Bastion Dialogu

Jesteśmy zwykłymi Polakami, którzy marzą o normalnej Polsce bez pychy, chciwości i manipulantów. Nie jesteśmy krzykaczami, fanatykami, liberałami, lewakami, lemingami, komuchami czy masonerią. Jeżeli powyższe założenia Ci odpowiadają to jest właściwe miejsce dla Ciebie – Zapraszamy ….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.