Fanatyczna Turcja unicestwi Europę i wywoła III wojnę światową

Czytając o ostatnich wydarzeniach w Turcji, można jednoznacznie stwierdzić, że ten kraj rozpoczął grę, której celem jest całkowite unicestwienie Europy. Należy też pamiętać, że Polska jest częścią Europy i częścią składową Unii. Dlatego zachęcam nasz rząd do perspektywicznego myślenia w ujęciu 15-20 lat, a nie tylko w odniesieniu do jednej kadencji parlamentarnej. “Nie wszystko jest złotem co się świeci.”

Aby zrozumieć grę Turcji i panującego aktualnie tam prezydenta, należy przypatrzeć się wydarzeniom na przestrzeni ostatnich 5-ciu lat w basenie morza śródziemnego. W latach 2011-13 wybuchła Arabska Wiosna, w której wszystkie państwa arabskie z rządami dyktatorskimi w basenie morza śródziemnego utraciły  suwerenność i zostały przejęte przez “demokratyczne” religijne rządy.  Całe NATO wraz z Rosją skierowało  swoje zainteresowanie  w ten właśnie obszar. Jedynym krajem, gdzie jest w miarę stabilnie okazuje się Izrael- czy to nie jest zagadką?

Co więcej, Grecja pod względem ekonomicznym praktycznie upadła. Jak upada państwo, to źle opłacani  pracownicy stają  się bardziej podatni na różnego typu zachęty (najczęściej finansowe) o charakterze korupcyjnym. Tutaj dominuje zasada “pieniądz nie śmierdzi”.

Te wszelkie działania i problemy pociągnęły za sobą kolejne –  uchodźcy przybywają milionami do Europy. Jedni przypływają łodziami, inni lądem. Tutaj znowu pojawia się wątek Grecji oraz wątek otwartości granic Unii Europejskiej. Nadmieniam, że granica zewnętrzna Unii Europejskiej jest najsilniej strzeżona, jednak jak się okazuje, też wychodzą luki, zarówno w prawie jaki i w samym strzeżeniu granic. Przez te granice wydawałoby się nie do przejścia,  przechodzą co najmniej setki tysięcy ludzi. Można odnieść wrażenie, że znaleźli specjalny tunel, bezpłatną autostradę dla uchodźców.

Wracając do Turcji, następnym wątkiem który warto uwzględnić był pucz wojskowy. Pucz, który w założeniu miał obalić władze Erdogana lecz został tak nieudolnie zorganizowany przez wojskowych, że prezydent Erdogan, w czasie tego puczu latał sobie zwykłym śmigłowcem i o dziwo nikt go nawet nie próbował zestrzelić – czy ta, chorobliwa wręcz  nieudolność wojskowych nie budzi wątpliwości?  Można wyciągnąć śmiałe wnioski, że   jeżeli Turcja ma pół milionowe siły zbrojne i zwierzchnicy są takimi pierdołami, to nasze 100 tysięcy powinno sobie poradzić z każdym problemem. (Trochę pracowałem z oficerami tureckimi i wcale nie odniosłem wrażenia, że nie znają się na swojej pracy).  Dlatego, na podstawie własnych doświadczeń jestem przekonany, że ten pucz był zainspirowany właśnie przez prezydenta. Rozpatrując jego działania pod katem strategii,  powiem, że jest doskonała – Husajn czy Kadafi przy nim byli nieudacznikami. Należy przypomnieć, że Kadafi dążył do założenia unii afrykańskiej – zapewne Turcji też to nie odpowiadało, bo Turcja chciała stworzyć swój własny odpowiednik unii, tylko – krajów arabskich. Wszyscy z ówcześnie panujących dyktatorów morza śródziemnego, uważali wówczas Turków za sługów Europy i nikt z nich nie podpisałby z Turcją żadnej umowy. Dlatego, arabska wiosna była niezmiernie przydatna, właśnie dla Turcji,  a Syria jest ostatnim krajem gdzie rządził przeciwny Turcji dyktator.

Tutaj zaczyna się następny etap polityki prezydenta Erdogana, o którym należy wiedzieć, że jest bardzo, religijny – wręcz można go uznać za fanatyka. Po wsadzeniu do więzień wszystkich swoich przeciwników (wojskowych , sędziów, niewygodnych dziennikarzy) pozostawił sobie samych sprzymierzeńców, można byłoby ich nazwać BMW (Bierni Mierni ale Wierni). Prezydent Turcji cały czas szantażuje Europę żądając zwiększonej zapłaty za uchodźców, którzy przebywają  u nich w kraju. Europa sugerując się logicznymi (w odczuciu polityków parlamentu europejskiego) argumentami zgadza się i płaci. Prezydent idzie dalej, zaczyna żądać od Europy udzielenia zezwolenia Turkom na ruch bezwizowy. Tymi dwoma posunięciami chce załatwić kilka rzeczy. Mieć pieniądze dla siebie, a uchodźców u nas. Jak największa ilość muzułmanów przepchana do Europy zapewni w perspektywie przywłaszczenie naszych terenów i bezkrwawy podbój naszych państw. Takie działania na rzecz umocnienia islamu zapewnią Erdoganowi wieczny raj i nie tylko 50 ale 1000 dziewic. (Biorąc pod uwagę ostanie przyzwolenie na seks z 12 latkami będzie to trudne). Działając w ten sposób nikogo nie zbije, nie podłoży bomby, a dla religii i umocnienia wiary zrobi więcej niż ktokolwiek w historii tego narodu i wiary.    Jeżeli tego europejscy politycy nie dostrzegają, to my Polacy, powinniśmy się z niej zwinąć jak najszybciej, bo ten okręt już tonie. Należy pamiętać że Brytyjczycy są bardzo pragmatycznym krajem, i może dlatego właśnie zrobili BREXIT?

Dlaczego tak twierdzę?

W momencie, kiedy Turcja uzyska zezwolenie na ruch bezwizowy, nagle większość przybywających do Europy nie będzie uchodźcami, a obywatelami Turcji. Wtedy My wszyscy, mówię tu o całej Europie, będziemy pogrzebani. Jedyną szansą aby ocalić nasz kraj, może być pójście w ślady Brytyjczyków, w polskim brzmieniu  “POL-EXIT”.

Jednak to nie wszystko, ostatnio Turecki Trybunał Konstytucyjny zmienił dozwolony wiek inicjacji seksualnych z 15 do 12 lat. Nawet w dekadenckiej Europie jest nie do pomyślenia zezwolenie osobom dorosłym na uprawianie seksu z dzieckiem .Trzeba  rzeczy nazwać po imieniu – to jest pedofilia! Dziewczynka/Chłopiec w wieku 12 lat, to wciąż dzieci i nikt tego nie zmieni, żaden Trybunał Konstytucyjny, ani żadna religia dewiantów seksualnych!

http://www.polishexpress.co.uk/turcja-pozwala-na-seks-z-dziecmi-trybunal-konstytucyjny-obnizyl-wiek-ochronny-12-lat/

Zastanawiałem się jaki mógłby być cel prezydenta Erdogana i jego klakierów w uchwaleniu takiego zapisu prawnego. Co to może przynieść Europie? Doszedłem do takiego wniosku:

Uchodźca który popełni przestępstwo w Unii Europejskiej, zazwyczaj powołuje się na Koran oraz na prawo kraju z którego się wywodzi, wtedy wyroki są zdecydowanie mniejsze lub zostaje uniewinniony. Wprowadzenie takich patologicznych przepisów w Turcji, plus zezwolenie Turkom na ruch bezwizowy w Europie, będzie miało bezpośrednie oddziaływanie na bezkarność w Polsce i w innych krajach. Okaże się, że obywatel turecki (patrz uchodźca z tureckim paszportem), gdy popełni przestępstwo w krajach unii, będzie musiał być sądzony zgodnie z prawem obowiązującym w kraju pochodzenia.  Do tego będzie potrzebne porozumienie, ale to już  niuans dla naszych polityków. Zawsze się sprzedajemy więc tym razem też to zrobimy, dla rzekomo wyższych celów. Za obietnice czegoś, co ma nam poprawić jakość życia, a czego Polacy i tak nie zauważą, będzie można gwałcić nasze dziewczynki wszystko w obliczu prawa. Z tego co mi wiadomo, do Erdogana jedzie pan Waszczykowski i już można liczyć na super ofertę współpracy pomiędzy Turcją a Polską. Bardzo drogo ją przepłacimy. Polscy politycy łasi na sukces (szczególnie polityczny) i kasę powiedzą, że nie mieliśmy innego wyjścia, takiej oferty się nie odrzuca, a uchodźcy w naszym kraju przecież stanowią margines, więc nic nam nie grozi.

Tłumacząc jeszcze ten aspekt prawa – jeżeli Turek zgwałci dziecko polskie w wieku od 12 lat nie będzie uznany za przestępcę a jedynie odesłany do kraju pochodzenia i tam osądzony. Tłumaczenie za gwałt dziewczynki lub chłopca ( bo wyjątkowo często gustują w chłopcach)  może być banalne, chłopiec za bardzo przypominał dziewczynkę, a dziewczynka bawiąc się w piaskownicy była zbyt pruderyjnie ubrana i kusiła go swoim uśmiechem.

Prezydent Erdogan już wyeliminował u siebie całą swoją konkurencję i skutecznie realizuje swój plan, teraz należy eliminować przeszkody na zewnątrz. Pod pretekstem pomocy Syryjczykom i likwidacji ISIS zaatakowano miasta Kurdów Syryjskich, przecież łatwiej atakować pozycje słabo uzbrojonych cywilów.

Kiedy już zrówna Kurdów z poziomem ziemi, oświadczą całemu światu, że zniszczyli największe gniazdo terrorystyczne, a Europa i USA będą klaskać z radości i słać pieniądze dla wyzwolicieli od terroryzmu. W dalszej walce i drodze o wolność i demokrację pojawią się różne nieprzewidziane problemy. Wtedy pojawi się prośba o wsparcie militarne zarówno amerykanów, NATO jak i Rosjan. Dlaczego wcześniej nie atakowali Kurdów? Odpowiedź jest prosta – wtedy zaatakowali by Syrię jako kraj i byłaby wojna. Z chwilą gdy syryjski prezydent Asad stracił siłę, można pod pretekstem eliminacji ISIS wejść do kraju i po przyjacielsku mu “pomóc”.

Łatwo można przewidzieć dalsze wydarzenia. My się powybijamy, uchodźcy będą się u nas panoszyć i z każdym dniem, coraz bardziej czuć u siebie. Wówczas już bez pośpiechu, będą przejmować władzę  (jak w Londynie). Pedofile i pederaści będą sobie w majestacie swojego prawa  gwałcić europejskie (w tym  polskie) kobiety i dzieci.

A teraz coś dla wierzących. Jest napisane w piśmie świętym o nadejściu Apokalipsy. Według tych zapisów najlepszym kandydatem na Antychrysta jest prezydent Turcji, nie tylko wciąga w konflikt wojenny swój kraj lecz czyni (skuteczne jak dotychczas) starania, zniszczenia całego naszego w miarę cywilizowanego świata.

Bardzo jestem ciekaw Państwa opinii i przemyśleń.

Grzegorz Czuryło

„Ekspert ds. zarządzania – strateg, planowania oraz psychologii terroryzmu. Specjalista w szacowaniu i analizie ryzyka oraz modelowaniu systemów informatycznych pod kątem zarządzania. Certyfikowany „Project Manager”. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Emerytowany żołnierz wojsk specjalnych. Posiadacz najwyższego wyróżnienia dedykowanego dla ludzi wdrażających ponadprzeciętne rozwiązania systemowe „Bright Idea”, przyznanego przez Dowódcę NATO Communication Service Agency. Wady: Opracowywanie rozwiązań systemowych oraz zdolność przewidywania skutków i konsekwencji w ujęciu długofalowym.

7 myśli na temat “Fanatyczna Turcja unicestwi Europę i wywoła III wojnę światową

 • 3 grudnia 2016 o 10:50
  Permalink

  Jarku, to akurat nie jest tylko sprawa tamtejszego (czytaj tureckiego ustawodawstwa), jeśli ma to wpływać na sytuację w Unii i naszym kraju np. po wprowadzeniu ruchu bezwizowego… w warunkach globalizacji, a te wszystkie procesy są m. in. przejawami gwałtownie postępującej globalizacji, konieczne jest przyspieszenie tworzenia prawa międzynarodowego, regulującego takie kwestie… tymczasem prawo międzynarodowe nie nadąża za tempem globalizacji, a młyny prawne mielą powoli…
  Grzesiu, brawo za tekst, a zwłaszcza za głos na rzecz kobiet i dziewczynek, bo mamy XXI wiek, a one wciąż nie mają właściwie większego wpływu na kwestie, które bezpośrednio ich dotyczą…bo mało ich w parlamentach, także naszym… badania pokazują, że obniżaniu się wieku inicjacji seksualnej towarzyszy opóźnienie rozwoju społeczno-emocjonalnego, więc 12 latki to z pewnością dzieci, które potrzebują jeszcze wiele czasu, by osiągnąć kryteria dorosłości… jeśli urodzą dzieci, najczęściej chowają je ich matki, jednocześnie nie akceptując całej tej sytuacji… i w tym klimacie dorastają…
  Co do tych panów, no cóż, z pewnością mają świadomość co robią, tylko jeśli mają misję biologicznej kolonizacji Europy, a to przecież nic nowego w islamie, będą ją spełniać… tym razem warunki są nad wyraz korzystne, bo starzejąca się Europa cierpi na proces depopulacji i brak zastępowalności pokoleń, a mieszanie się genów jest bardzo korzystne z punktu widzenia genetyki… na dodatek potrzebuje przybyszów na rynku pracy i liczy, że uda się im zaszczepić nasz etos pracy… tu byłabym raczej sceptyczna… pozostaje jeszcze pytanie co z kulturą? historia pierwszej fali globalizacji w Europie po obaleniu muru berlińskiego pokazuje, że Słowianie Zachodni po wejściu do Unii próbują zachować swoją tożsamość kulturową po fazie transformacji ekonomicznej, bo procesy dyfuzji kulturowej przebiegają wolniej… kolejna fala globalizacji objęła basen Morza Śródziemnego i kraje Afryki Północnej, gdzie rewolucje internetowe uzyskały efekt bumerangowy w postaci islamizacji…miast demokratyzacji… napięcia globalizacyjne, najsilniejsze w krajach tzw. trzeciego świata stają się właśnie naszym udziałem… a Brexity próbą odcięcia się od problemu… ot, uroki globalizacji…

  Odpowiedz
 • 29 sierpnia 2016 o 01:41
  Permalink

  Jako ciekawostkę podam, że do 2013 w Watykanie również obowiązywał wiek 12 lat…
  Oczywiście obniżanie wieku do takich granic jest chore, ale wbrew pozorom dość duża liczba krajów jest w grupie 12-15 i są to nie tylko kraje trzeciego świata ale też kraje o wyrobionej pozycji międzynarodowej jak Japonia(13), Szwajcaria(14), Korea Płd(13), Austria(14). 12 lat to jest chora sytuacja natomiast weź pod uwagę, że są kraje w których wiek małżeństw i inicjacji jest zdecydowanie niższy niż w Europie / USA i nie chodzi mi o kraje arabskie ale wystarczy spojrzeć na inne kontynenty(np. Ameryka Płd.) gdzie jednak ludzie nie żenią przed 30-stką jak w Polsce, więc mierzmy miarą globalnie a nie tylko naszym okiem.
  To co wprowadzono w Turcji odnosi się bardziej do dostosowania ich prawa pod prawa w republikach islamskich niż celowe najazdy na Europę. Co powinna zrobić Europa, żeby mieć spokój z Turcją?
  Cichaczem dozbrajać kurdów i inne kraje(np. Armenia) nie na rękę Turcji co pozwoli ich osłabiać gospodarczo oraz konieczność przerzucania ich ludzi w zapalne miejsca.

  Odpowiedz
  • 29 sierpnia 2016 o 13:14
   Permalink

   Proszę pana – czytając pana wpis określam Pana wiek na mniej więcej 25-29 lat (nie więcej). Coś Pan tam wiesz, ale widać jeszcze u Pana młodzieńcze podejście do życia. Brak Panu jest jeszcze doświadczenia życiowego – i to od razu widać. Nawet to że używa pan fałszywego e-maila.

   Szanowny Panie,dając przykład Watykanu – to jest właśnie potwierdzeniem wpływu fanatyzmu religijnego (bez względu rodzaj religii) i braku chęci ponoszenia odpowiedzialności właśnie przez osoby tzw. duchowne. Mając taką dewiację i możliwość zmiany prawa – to wszystko się robi aby nie czyn o charakterze przestępczym, był uznany że jest prawnie dozwolony – nieprawdaż? Dlatego Ci starzy dewianci dostosowują (zazwyczaj faceci – kobiety tu nie mają nic do gadania) to chore prawo, tylko i wyłącznie pod siebie, aby nie być oskarżonym i skazanym za przestępstwo.
   Koran też był tak napisany, aby zamaskować swoje dewiacje i zatwierdzić to jako prawo Boga. Bo któż te prawa boskie może zakwestionować?
   Co do innych przytaczanych przez pana krajów kulturowo od nas odmiennych, czynnik dopuszczenia do czynności seksualnych w wieku 12-13 lat jest obwarowaniem tylko i wyłącznie kulturowym (Japonia, Korea Płd) i dawanie przykładów jako norma jest co najmniej karkołomnym wyczynem do określenia ich korelacji.
   Dam panu inny przykład, który jest zdecydowanie bliżej. W roku 2007 w Belgii, była debata dotycząca zatwierdzenia dopuszczenia do czynności seksualnych od 11 lat. Całe szczęście że znalazła się jeszcze garstka ludzi co to obaliła – ale było bardzo blisko do zatwierdzenia tego wieku. Belgia jest krajem o bardzo wysokim wpływie na politykę religii muzułmańskiej i wysokim oddziaływaniem lobby homoseksualnego i dlatego nalegali na zatwierdzenie ich dewiacji jako prawo. Sorry – trochę tam mieszkałem i twierdzę że jest to niezmiernie głupi naród, a My Polacy traktujemy ich jakby byli jakąś wyrocznią. I mamy tego konsekwencje u nas w Polsce – traktując ich jak poważnych partnerów.
   Austria, czy Szwajcaria też nie są dobrymi przykładami jako cywilizowane środowiska.(proszę sobie przypomnieć jak jeden człowiek trzymał w piwnicy kobietę – praktycznie od dziecka) gwałcił ją, zrobił jej kilka dzieci i też trzymał pod kluczem. Jednym słowem sobie hodował obiekt spełnienia seksualnego. Zaznaczam, że w tamtym obszarze, takich ludzi z takimi problemami jest naprawdę bardzo sporo, a ich zamkniętość sprawia tylko że nigdy nie wychodzą na światło dzienne.

   Co do wieku dopuszczającego do czynności seksualnej – powinny tym się zająć właśnie KOBIETY!!! i nikt więcej, a nie jacyś zboczeni faceci i nie ważne czy są to autorytety z koloratkami czy inni mułłowie, którzy chcą usankcjonować swoje fanaberie seksualne.

   Co do dozbrajania Kurdów – przemilczę ten aspekt. Przypomnę tylko, że oni też są uznani jako organizacja terrorystyczna.

   Odpowiedz
   • 29 sierpnia 2016 o 14:04
    Permalink

    “proszę sobie przypomnieć jak jeden człowiek trzymał w piwnicy kobietę”
    Idąc tokiem jednorazowych przykładów można w ten sam sposób określać też nasz kraj, bo swego czasu u nas też zdarzały się przypadki zabitych dzieci trzymanych w beczkach. Więc nie opierałbym opinii na temat jakiegoś kraju na podstawie incydentalnych przypadków. O ile kraje typu Belgia, Holandia są dość specyficzne delikatnie nazywając to jednak Szwajcaria należy do krajów dość stabilnych i nie zmieniających szybko prawa i zwyczajów pod inne grupy społeczne. No ale to jest zawsze kwestia dyskusyjna bo każdy patrzy trochę inaczej.

    Odpowiedz
    • 29 sierpnia 2016 o 16:03
     Permalink

     No widzę progress, bo zmienił pan swojego nicka 🙂
     Odnośnie trzymania kobiet w różnych miejscach przez degeneratów – to dzieje się na całym świecie. Tylko inną kwestią jest popełnianie przestępstwa i ponoszenie za to konsekwencji – czyli więzienie – generalnie kara…. a czym innym jest tworzenie przepisów w ten sposób aby czyn o charakterze przestępczym był zgodny z prawem.

     I tu jest właśnie problem —- Mam nadzieje że w tej kwestii się zgadzamy.

     Odnośnie Szwajcarii …… a na jakiej podstawie pan twierdzi że Szwajcaria jest stabilna? Bo ja twierdzę że Szwajcarzy są szalenie zamkniętym społeczeństwem i twierdzę to na podstawie współpracy z nimi przez okres kilku lat – nie otwierające się na inne. Nawet gdy się coś u nich dzieje – to przy uwalnianiu informacji panuje tam wysoki poziom cenzury. (o tym tez trzeba wiedzieć) Dlatego twierdze ze nie można się odnosić do krajów w których informacja jest bardzo skrupulatnie ukrywana a wręcz zamiatana pod dywan.

     A jak z wiekiem, trafiłem? 🙂

     Zapraszam na konferencje do Włocławka, na której o tym też będziemy mówić.

     Odpowiedz
 • 25 sierpnia 2016 o 23:30
  Permalink

  Grzegorz, muszę przyznać, że w bardzo ciekawym tonie ująłeś polityczne i militarne zagrywki tureckiego prezydenta, ale nie mogę zgodzić się ze wszystkimi postawionymi czarnymi wizjami. Jeśli chodzi o przestępstwa seksualne, to uwidacznia się pewien kontrast między naszym europejskim postrzeganiu tych spraw, a spojrzeniem czysto muzułmańskim. Przypominam więc, że możliwość uprawiania seksu z dziewczyną od określonego jej wieku regulują ustawodawstwa poszczególnych państw. Tak na przykład w Polsce przestępstwem jest uprawianie seksu z dziewczyną poniżej 15 roku życia i o ile mi wiadomo, ta granica bywa różna w wielu miejscach na świecie, zależna jest też od kultury i religii danego kraju. Może się mylę, ale nie wydaje mi się, by nasz wymiar sprawiedliwości był aż tak głupi, czy nierozsądny, aby sprawcę zgwałcenia 12 latki wysyłać drogą ekstradycjii do kraju, z którego przybył wiedząc, że tam nic mu za ten czyn nie grozi. To, że w Turcji możliwy jest seks z 12 latką, to jest wewnętrzna sprawa tamtejszego ustawodawstwa i można to oceniać przez pryzmat tamtej kultury i mentalności uwzględniając wszystkie zapisy tureckiej ustawy. Ponadto należy pamiętać, że uprawianie seksu z nastolatką poniżej pewnej umownej i dozwolonej granicy wyznaczonej prawem jest przestępstwem, ale nie koniecznie czynem zgwałcenia, jak o tym piszesz i jak wiele osób błędnie sądzi. Chcę również przypomnieć, że zarówno w Polsce, jak i w innych krajach europejskich żyje wielu Turków, a także Syryjczyków, Libańczyków. Jakoś nie widać ( a raczej nie słychać ) o masowych zgwałceniach dokonywanych przez nich na nieletnich dziewczynkach. Natomiast jeśli chodzi o ostatnie Twoje skojarzenia obecnej sytuacji geopolitycznej z zapowiedziami apokaliptycznymi zawartymi w Apokalipsie wg. Św. Jana , to pragnę zwrócić uwagę, że teksty biblijne w tym temacie nie określają w sposób konkretny ani daty, ani wydarzeń mających być zwiastunem światowej hetakomby i początkiem końca świata. Słowo Apokalipsa oznacza ” tajemną księgę ” i ze względu na jej ogromną wymowę symboliczną oraz historiografię eklezjalną Nowego Przymierza jest Ostatnią księgą Nowego Testamentu. Nad jej tekstami łamią sobie głowy najtęższe umysły teologiczne i zapewne nigdy do końca nie będzie ona jasna i klarowna w swej treści. Jeśli już, to raczej bym się odniósł do pewnej analogii historycznej, na przykład do wydarzeń z XVII wieku, kiedy nawała turecka chciała klinem wedrzeć się do Europy i zająć ją, a czemu skutecznie zapobiegł Jan III Sobieski rozbijając polskimi wojskami armię turecką pod Wiedniem ( odsiecz wiedeńska ). Tu zgadzam się z Tobą, że Bóg raczy wiedzieć, co nas jeszcze czeka w najbliższych latach i jakie przyjdzie podjąć działania. Dobrze jednak, że napisałeś ten artykuł, zwróciłeś w nim uwagę na ważne wydarzenia, które mogą nas dotykać i na pewno musimy być przygotowani na różne konieczne działania. Poza moimi zastrzeżeniami uważam ten artykuł za bardzo dobry i gratuluję.

  Odpowiedz
  • 26 sierpnia 2016 o 10:26
   Permalink

   Na mój tekst nie można patrzeć “tu i teraz” ponieważ rozpatrywanie polityki w teraźniejszości nie ma żadnego przełożenia. Jednak jeżeli na to samo spojrzymy w ujęciu np. 15-20 lat zmienia się natychmiast nasze postrzeganie. Ci co mówią że pewne rzeczy są niemożliwe – to okazuje się, że za kilka lat stają się one realiami. (a my nawet tego nie jesteśmy świadomi)

   Co do seksu z z 12-latką /latkiem. Tak u nas jest to zakazane – i oby takie było! Jednak tam pokazałem jak jedna umowa między państwowa może zmienić odpowiedzialność za taki czyn zrobiony w Polsce przez Polaka innego Europejczyka, a nawet Rosjanina – wszyscy pójdą do więzienia na 15 lat. A co będzie miał Muzułmanin z paszportem tureckim – zostanie ukarany grzywną, deportowany lub uniewinniony.
   Właśnie dlatego pisze o tym już teraz zanim będą podpisywane umowy między państwowe.

   Turcja jest daleko, jeszcze nie mamy problemów z tą nacją u nas w kraju, ale to jest tylko kwestia czasu i nieuchronności konsekwencji oraz braku myślenia perspektywicznego. Nadmieniam że Niemcy mają i to bardzo poważne.
   Nie możemy nigdy zakładać że coś jest niemożliwe a jedynymi pewnymi rzeczami w naszym życiu są: śmierć i podatki 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.