Wszystkie drogi prowadzą do Niemiec, dyktat czy układ?

Odszkodowanie dla Libii za zablokowanie drogi imigracji

Kilka dni temu TV polska w wiadomościach podała informację, że Libia domaga się odszkodowania od UE za to, że zablokowała drogę imigracji z Libii do Włoch. Odszkodowanie to liczone będzie w miliardach złotych – to już wiemy, lecz jedynie nieliczni będą znać podstawy prawne tego typu roszczenia. Każde państwo ma obowiązek bronić swoich granic i chronić swój naród przed zagrożeniem z zewnątrz. Pamiętamy jak długo granice były zamknięte dla Polaków a nasi najbliżsi sąsiedzi wstrzymali się z otworzeniem swojego rynku pracy do 1 maja 2011roku – czyli stosunkowo niedawno. Dokładnie pamiętamy wszelkie formalności które należało spełnić, żeby nie tylko móc pracować poza granicami Polski ale też swobodnie handlować. Polacy przyzwyczajeni do uległości i cierpliwości radzili sobie jak mogli żeby zarobić, nie kraść ani nie wyłudzać, jak to mają we zwyczaju nowi przybysze z Afryki na masową skalę. Polacy pracujący w Niemczech opowiadają jako anegdotę, że ci tzw. „uchodźcy” biorą na raty w sklepach super nowoczesny sprzęt elektroniczny po czym tych rat nie płacą tłumacząc, że nie zrozumieli zasad sprzedaży.  Co się takiego stało od tych zaledwie kilku lat, że rynek pracy który jeszcze nie dawno nie potrzebował pracowitych Polaków często znających przynajmniej w stopniu  podstawowym język swojego mocodawcy, potrzebuje w milionach obywateli z Afryki nie znających języka, nie posiadających wykształcenia (za wyjątkiem niewielkiego procentu )o innej religii, kulturze a co za nią idzie mentalności, tradycji i zasadach?

Cudowny rozkwit zachodniej Europy

Jaki to cudowny rozkwit nastąpił w zachodniej Europie, że masowo potrzebuje ludzi deprecjonując swoich obywateli i sprowadzając ich do rangi podnóżka? Tego typu pytania zadajemy sobie od dawna. Nie tylko nie znajdujemy na nie odpowiedzi ale wręcz jesteśmy przeświadczeni o celowej polityce wyniszczania białej rasy w szczególności wyznania katolickiego. Dantejskie sceny jakie obserwujemy w Paryżu i innych dużych miastach UE przy czym coraz częstsze zamachy terrorystyczne mają zastraszyć rodzimych obywateli danego kraju i sprawić, że chętniej przejdą na islam bacząc na swoje bezpieczeństwo z pominięciem rozsądku, wychowania i zasad wyniesionych z domu i kultury danego narodu.

Obserwując działania sprzyjające rozwojowi terroryzmu i zniewalające narody uważam, że politycy UE służą jakiejś nieznanej sekcie hołdującej szatanowi bezpośrednio wyrażanej przez aprobatę i adorację wszystkiego co łączy się ze złem, przemocą, nienawiścią, wyzyskiem i unicestwieniem odrębnych narodów Europy. Dlaczego we Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii i innych państwach nie deportuje się do kraju pochodzenia rodziny zamachowca? Dlaczego nie odbiera się obywatelstwa muzułmanom z Europy Zachodniej walczącym w szeregach ISIS nawet wówczas gdy są obywatelami danego kraju? Nie ma w tym ani rozsądku ani logiki.

Rzymianie na bruk

Jak postanowiło MSW w Rzymie zapowiadając zmianę zasad postępowania w  przypadku zajęcia mieszkania przez imigranta. Migranci i uchodźcy we Włoszech nie będą więcej wyrzucani z zajmowanych na dziko budynków, jeśli wcześniej nie zostanie im zagwarantowane inne miejsce zamieszkania. Zatem mieszkańcy Rzymu idąc w ślad za rozporządzeniem już powinni budować sobie lepianki lub choćby zabezpieczyć się w porządny namiot, kiedy pod ich nieobecność do ich domu wprowadzą się nowi lokatorzy.  Jak to się ma do sprawiedliwości społecznej i do praworządności, bo tego typu decyzja w niczym nie nosi znamion prawa. Wszystko wskazuje na to, że państwa UE zaczynają ze sobą rywalizować w temacie kto bardziej zgnębi i stłamsi swoich obywateli.

Grecki rząd wywłaszcza rodowitych obywateli z ich własności 

Ostatnio prasa podała, że rząd Grecji ogłosił, że rozważa wywłaszczenie gruntów prywatnych w celu oddania ich nielegalnym imigrantom.  

Ministerstwo Polityki Migracyjnej i i Ministerstwo Rozwoju Wsi  uważają , że najlepszym sposobem na zwalczanie przestępstw wśród imigrantów, będzie przystosowanie ich do życia w nowym społeczeństwie dając im prawo własności ziemi. To pozwoli imigrantom na stałe osiedlanie się na ziemiach, które rząd odbierze Grekom. Przypominam, że bezrobocie w Grecji oscyluje na granicy 23%  a  obywatelom  tego kraju brakuję pieniędzy na podstawowe artykuły. Ludność zamieszkująca Greckie wsie, znajduje się w najgorszej sytuacji ekonomicznej i gdyby nie fakt, że większość dorabia na  turystyce, Grecy szukaliby swojego miejsca na ziemi w ilości przekraczającej obecny exodus z Afryki.  Ponad to  ci wielcy „altruiści” nie uwzględniają faktu, że większość najeźdźców  nie zna języka danego kraju i nie zamierza pracować o czym już niejednokrotnie nas przekonali manifestując w dużych miastach z hasłami domagania się wygodnych mieszkań, darmowych wypłat, zasiłków, luksusowej odzieży i super nowoczesnego sprzętu elektronicznego. Tego typu hasła kłócą się z wizją uciemiężonego imigranta.

UE zaostrza przepisy w stosunku do kobiet

Tymczasem w stosunku do swoich państw członkowskich UE wprowadza coraz większe obostrzenia przepisów. Dochodzą nas słuchy, że  Unia Europejska zamierza przeforsować skandaliczną dyrektywę, której skutkiem będzie w Polsce skrócenie urlopu macierzyńskiego z roku do ośmiu miesięcy. To uderzenie Unii Europejskiej w polskie przepisy i polskie rodziny. Pamiętamy, że to Bruksela kazała podwyższyć m.in. VAT na ubranka dla dzieci. Kolejnym krokiem będzie prawdopodobnie zabranie kobietom urlopu macierzyńskiego. Jak zatem jest z tymi dziećmi – potrzebujemy tych dzieci czy NIE? To krok w kierunku dalszego niszczenia więzi rodzinnych i rezygnacji z macierzyństwa.

Tego typu działania wyraźnie wskazują na to, że potrzebujemy jedynie dzieci czarnych, najchętniej wywodzących się z rodzin muzułmańskich. Patologia i zezwierzęcenie do jakiej zachęcają imamowie jest nie tylko aprobowana przez parlamentarzystów UE ale wręcz uznawana za wzór godny naśladowania stąd debaty nad wprowadzeniem prawa szariatu, co miało już miejsce w parlamencie europejskim o czym mówiono i pisano dość obszernie.

Islam jako afirmacja sadyzmu wspierana przez „najtęższe głowy” ma ogromną szansę na sukces.

Destrukcyjne działania Niemiec czy przemyślana strategia ?

Metoda elenktyczna którą w swoim absurdzie stosują politycy unijni ma pozbawiać argumentów i przekonywać, że jedyna racja to racja silniejszego. Destrukcyjne działania Angeli Merkel czynią Niemców bezpośrednio winnymi śmierci wszystkich zamordowanych w atakach terrorystycznych  w ostatnich dwóch latach. Ponownie Niemcy pragną wprowadzić nowy porządek świata, porządek opierający się na silnych Niemcach i słabych krajach „podbitych” których destabilizacja ekonomiczna i gospodarcza zmusi do podporządkowania się Niemcom jako jedynej słusznej nacji. W ten sposób niszczy się nasze rolnictwo, ogranicza hodowlę trzody, zwłaszcza bydła mlecznego (pamiętamy narzucone przez UE kary dla rolników za nadprodukcję mleka)  i okrężną drogą wprowadza skażoną żywność ( tu za pełnym przyzwoleniem rządu PiS). Rozumiem, że politycy wymyślili sobie sposób na uległe społeczeństwo. Bogaci będą mieć władzę absolutną a biedni będą się cieszyć życiem na koszt państwa  do pewnego czasu, po czym podejmą pracę ciesząc się dobrodziejstwami płynącymi z pańskiego stołu. Jakoś dziwnie mi ta opcja nie współgra z agresją i powszechnie znanym lenistwem przybyłych imigrantów. Kali który do tej pory lepił chatkę z gówna z założenia powinien być wdzięczny za spływające na niego dobra. Jak widać po ostatnich manifestacjach tylko z założenia. W Niemczech krytyka islamu zamyka drogę do awansu zawodowego a ostatni przypadek Niemca osadzonego na pół roku w więzieniu za wyrażenie własnej opinii na blogu przekonuje, że UE nie ma nic wspólnego ani z demokracją ani z poszanowaniem praw człowieka.

Seks z białą kobietą to jak seks z krową trzeba się go nauczyć

Kropelką dziegciu w tym piwie który mamy wypić, jest  uruchomienie przez niemiecką Służbę ds. Informacji o Zdrowiu, nowej witryny dla osób ubiegających się o azyl dotyczącej szczegółowych instrukcji jak uprawiać seks z białą kobietą, czyli taką z którą kopulowanie nie obrazi uczuć Mahometa. (Wszystko wskazuje na to, że biała kobieta zdecydowanie różni się od innych kobiet stąd tego typu instrukcje są wręcz niezbędne).

Witryna zanzu.de – finansowana przez rząd uczy jak się zachowywać gdy chce się uprawiać seks we wszystkich jego odmianach. Projekt ma na celu umożliwić milionom nowo przybyłych osób zabezpieczenie ich podstawowych potrzeb w oparciu o obowiązujące w ich kraju standardy społeczne i kulturowe. (Podaje za Newsbook). Czy przypadkiem nie przypomina Wam to hitlerowski Lebensborn?

Wolne wybory to tylko hasło

Firmamentem demokracji są wolne wybory w których dobrze poinformowani obywatele podejmują suwerenną decyzję na kogo chcą oddać swój jedyny głos. W obecnej sytuacji gdy nieobiektywne media narzucają obywatelowi “jedynie słuszną” ideę i pogląd, nie możemy mówić o dobrze poinformowanym społeczeństwie i jego suwerennym wyborze. Media są dziś największym nośnikiem informacji ze skandalicznie niskim poziomem rzetelności przekazu, a oddany głos przez obywatela, to zmaterializowanie tego co zasłyszał w mediach. Zniewolenie mediów jest największą zbrodnią wolnej Polski ale też i Europy. Nauczyliśmy się kochać kolorowy przekaz bardziej niż szanować i poznawać fakty czego efektem są takie wybory jak  Macrona we Francji i rosnące poparcie dla Angeli Merkel w Niemczech. Demokracji nie służą również sposoby wyłaniania kandydatów na największe stanowiska państwowe. Często wybierając nie mamy wyboru i wybieramy pomiędzy złym a złem. Takie zasady obowiązują we wszystkich rozwiniętych krajach zachodnich. Obecnie w Niemczech o najważniejsze stanowisko w państwie rywalizują ze sobą Martin Schulz i Angela Merkel,…,  bardzo trudno odgadnąć kto wygra wybory – innych kandydatów Niemcy nie posiadają.

A mury runą , runą, runą,….

Europa zachodnia odcina się od wiary katolickiej i wyburza swoje kościoły jako relikty przeszłości nie bacząc na ich wielką wartość architektoniczną. Rozbestwieni barbarzyńcy przyjmują atak na dobra naszej kultury i największe arcydzieła architektoniczne (katedra Sagrada Familia w Barcelonie).

Świat zmierza w kierunku chaosu budowanego sukcesywnie w sposób przemyślany. Chaos sprzyja bałaganowi, wyzyskowi, niesprawiedliwości i korupcji . W chaosie dobrze czują się ci, którzy dzierżą władzę bo wiele da się ukryć. Zdeprawowani do szpiku kości politycy zdają się nie dostrzegać zagrożenia jakie niosą ich decyzję deprecjonujące własny naród a wszystko razem buduje nienawiść i agresję narastającą niczym tornado wraz z kolejnym podmuchem. Wiadomo, że statki ratujące uchodźców podpływają niemal do brzegów danego kraju , więc nie zdziwi już chyba nikogo jak wyciągną Kalego z łóżka jak w czasach kolonialnych. Jeśli ma to być sposób na ograniczenie liczby ludności to czemu mają służyć te zachęty  finansowe i płacenie na wszystkie żony i dzieci wymienionego Kalego. Hipokryzja jakiej od bardzo dawna nie notowano na taką skalę ma doprowadzić do wojny a ta do redukcji ludności i jej otępienia. Kuglarze schowają się za parawanem aby ponownie ożywić i poruszać pacynki kiedy napiszą nowy scenariusz.

Jedna myśl na temat “Wszystkie drogi prowadzą do Niemiec, dyktat czy układ?

  • 6 września 2017 o 18:13
    Permalink

    WIELKIE KUREWSTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.