Dr Siudak u Roli, czyli – czy imigracja zagraża Polsce?

Wywiad w TV wrealu24 naszego eksperta w obszarze imigracji ze wschodu – baardzo mocne !!!

Zapraszamy do obejrzenia materiału dotyczącego imigracji, przestępczości i celowego rozbrajania Polaków.

Zachęcamy państwa do zadawania pytań oraz do komentarzy pod tekstem.

link do filmu:
https://wrealu24.tv/film/imigranci-z-uzbekistanu-i-ukrainy-zalewaja-masowo-polske-co-nam-grozi-dr-siudak-u-roli?fp


Budujemy struktury:

Oczywiście zapraszamy wszystkich do konstruktywnej dyskusji w przedmiotowym temacie. Prosimy o dodawanie własnych spostrzeżeń i  sugestii jak dany problem można rozwiązać. Poszukujemy ludzi z otwartymi umysłami, posiadających zdolności  rozwiązywania problemów.

Aktualnie prowadzimy proces naboru kandydatów pod kątem wyborów parlamentarnych i parlamentu unii europejskiej w roku 2019 oraz prowadzimy proces analizy kandydatów.  Dla zainteresowanych, proszę dokładnie zapoznać się z zakładką w pasku poleceń w dziale “O NAS”


Ukraińska geopolityka – Najnowsza książka dra Michała Siudaka!!!!

Zapytania dotyczące dostępności książki prosimy kierować poprzez pole kontaktowe: kontakt – kliknij  z dopiskiem “Ukraińska geopolityka

Informujemy, Stowarzyszenie Bastion Dialogu nie pobiera żadnych dodatkowych opłat wynikających z promocji książki oraz jej sprzedaży.

Dostępna tylko na indywidualne zamówienie poprzez portal Geopolityka.net  – szczegóły poniżej ilość dostępnych książek ograniczona.

Opis

Nowość wydawnicza: Michał Siudak, Ukraińska geopolityka. Wybór tekstów źródłowych, Polskie Towarzystwo Polityki Zagranicznej, Częstochowa 2017, ss. 190 (format B5).

2 stycznia 2018 r. odbędzie się oficjalna premiera unikalnej w skali Europy książki z niepublikowanymi dotąd tłumaczeniami ukraińskich tekstów poświęconych geopolityce Ukrainy i jej sytuacji międzynarodowej.

Wszystkie teksty są tłumaczone z oryginałów przez tłumacza przysięgłego języka ukraińskiego, dra Michała Siudaka, wykładowcy w Katedrze Ukrainistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wśród autorów przełożonych artykułów znajdują się m.in. Stepan Bandera, Dmytro Doncow, Mychaiło Hruszewski, Jewhen Małaniuk czy Roman Rachmanny.

Recenzentami naukowymi publikacji są: dr hab. Andrzej Zapałowski, dr Leszek Sykulski.

Książkę można zamówić wyłącznie przez portal geopolityka.net w systemie preorder – zamówienia przedpremierowego.

Koszt książki (razem z kosztami przesyłki): 42,00 PLN

Nakład I wydania książki jest obecnie rozsyłany.

Jednocześnie informujemy o dodruku I wydania. Zamówienia na książkę można składać do 15 lutego 2018 r. Wysyłka odbędzie się pod koniec lutego br. 

Pieniądze należy wpłacać na konto Polskiego Towarzystwa Polityki Zagranicznej:

04 1050 1142 1000 0091 1476 8774

Tytuł przelewu: Ukraińska geopolityka.

Prosimy także o podanie w tytule przelewu e-maila, na który prześlemy potwierdzenie otrzymania przelewu oraz adres, na który ma być dostarczona przesyłka jeśli jest inny niż posiadacza rachunku.

Grzegorz Czuryło

„Ekspert ds. zarządzania – strateg, planowania oraz psychologii terroryzmu. Specjalista w szacowaniu i analizie ryzyka oraz modelowaniu systemów informatycznych pod kątem zarządzania. Certyfikowany „Project Manager”. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Emerytowany żołnierz wojsk specjalnych. Posiadacz najwyższego wyróżnienia dedykowanego dla ludzi wdrażających ponadprzeciętne rozwiązania systemowe „Bright Idea”, przyznanego przez Dowódcę NATO Communication Service Agency. Wady: Opracowywanie rozwiązań systemowych oraz zdolność przewidywania skutków i konsekwencji w ujęciu długofalowym.

2 myśli na temat “Dr Siudak u Roli, czyli – czy imigracja zagraża Polsce?

 • 22 września 2018 o 16:22
  Permalink

  Państwo Polskie się kończy…. trzeba w końcu powiedzieć tę bolesną prawdę. Społeczeństwo Polskie nie obudziło się i nic już nas chyba nie uratuje. W zeszłym 2017 roku w maju ostrzegałam w moim artykule o ryzyku powstania w Polsce masońsko-bankierskiego rządu światowego. To się już stało a Polacy w ogóle się nie zorientowali.

  Polska w tej chwili jest pod okupacją ekonomiczną. Rządy zarządzające Polską z Warszawy to w rzeczywistości rządy okupacyjne udające rządy polskie. Ekonomiczni okupanci wykorzystali tutaj schemat z powojennej Japoni w której zza kulis rządzili Amerykanie a całkowicie podporządkowany Amerykanom rząd udawał rząd japoński po to aby społeczeństwo japońskie się nie zbuntowało….

  To samo jest teraz w Polsce. Dlatego mamy coraz większą biedę i zniewolenie zamiast wolności i dobrobytu. Będzie tylko gorzej….. Bo prawda jest taka że nikt nie dba o poprawę losu i poprawę standardu życia Polaków. Korporacje harcują w Polsce na całego sprowadzając do Polski tylnymi drzwiami całe hordy obcych narodów. Powiedzmy sobie jasno: TO JEST PO PROSTU NAJAZD OBCYCH LUDÓW NA POLSKĘ!!! Dlaczego zatem Polacy nie krzyczą ani nie protestują? Polacy śmieją się z Europejczyków że pozwalają na sprowadzanie do ich krajów Arabów, a sami śpią gdy obce narody najeżdżają ich własny kraj!

  I nic się w Polsce nie zmieni na lepsze dla Polaków dopóki Polacy sami nie zrobią porządku na własnym podwórku…. jeśli zdążą zanim nowi goście nie wyrżną nas w pień….

  Główną bronią jakiej używają ekonomiczni okupanci przeciwko podbitemu ekonomicznie Narodowi Polskiemu jest pieniądz i niemiecko-talmudyczne prawo na straży którego stoi TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY!

  Pieniądz jest krwiobiegiem gospodarki, tak jak krew w organiźmie ludzkim, i jeśli tej krwi nie ma wystarczająco dużo to człowiek umiera. To właśnie dzieje się dzisiaj z powodu braku pieniądza w POLSKIEJ gospodarce. Polska gospodarka umiera. Za to gospodarka ekonomicznego okupanta na terenach Polski kwitnie i świetnie się rozwija sądząc po PKB czyli PRODKUCIE KORPORACYJNYM BRUTTO, bo raczej nie można tego nazwać Produktem Krajowym Brutto…….

  PIENIĄDZ TO WŁADZA. Kto ma prawo do emisji pieniądza ten dzierży władzę. Tymczasem zarządzające Polską przez ostatnie 21 lat rządy pozbawiły Naród Polski jego podstawowego naturalnego prawa do emisji suwerennej waluty czyli złotego. Sprywatyzowano nam złotówkę i sprywatyzowano nam banki. Dlatego mamy biedę, dlatego pracujemy za grosze w zagranicznych korporacjach a nasza polska młodzież w celu godnego życia musi wyjeżdżać w nowoczesny jasyr na emigrację.

  Gdyby Naród Polski wiedział jak to wszystko funkcjonuje to na drugi dzień po tym mielibyśmy w Polsce rewolucję a być może mogłoby nawet dojść do rękoczynów w wyniku których wszyscy posłowie, bankierzy i sędziowie mogliby zawisnąć na latarniach…. Całe szczęście dla nich że Naród Polski jest wciąż ciemny, głupi i nieświadomy…. i na dodatek wygląda na to że Polacy nie mają zamiaru tego stanu zmieniać… bo i po co?

  Wolność dla naszych dzieci i wnuków? Co tam…..
  Dobrobyt dla naszych przyszłych pokoleń? Co tam….
  Dalsze istnienie Państwa Polskiego? Co tam….

  Po nam Państwo Polskie?….. Po co nam dobrobyt?…. Po co nam wolność?…..

  Nam wystarczą: grilowanie, kryminałów czytanie, seksowanie w celu 500plus (korporacje chętnie dają zaliczkę na poczet produkcji przyszłych niewolników…….)

  Jeśli po tym komentarzu przypadkiem się obudziłeś to poszukaj na necie DEKLARACJA WOLI POLAKA na AKADEMIAPOLITYCZNA

  Odpowiedz
  • 23 września 2018 o 17:53
   Permalink

   Jakiś czas temu na Ukrainie wypuszczono z więzień przynajmnej 30 tysięcy więźniów którzy prawdopodobnie są już w Polsce…… moim zdaniem to mogła być wspólna robota filożydowskich rządów „polskich” wespół z Rosją w celu destabilizacji Państwa Polskiego oraz wyczyszczenia terenów Ukrainy przed zasiedleniem ich przez Izraelitów na mocy tajnej umowy jaką podobno rząd Ukrainy podpisał z Izraelem! Na dodatek sprowadza się do Polski też ludzi z Azji oraz z obrzeży Rosji.
   Zgłaszajmy na Policję każdego pojawiającego się w naszej gminie nowego imigranta! Niech go sprawdzą! Piszcie o tym szeroko na blogach! Informujcie na tablicach ogłoszeniowych w każdej gminie że mamy FIZYCZNY NAJAZD WROGA!!! Potrzebna jest wspólna akcja służb i społeczeństwa w celu utrzymania pokoju i ładu na terenie Polski!!!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.