Czy policjanci są miernotami, a może sami dochodzimy do granic absurdu?

Coraz częściej ukazują się materiały w których albo Policja jest zbyt brutalna, bo atakuje bezbronnych protestantów, albo jest zbyt miękka, bo nie potrafi obezwładnić jednego człowieka. Jedno jest pewne wszyscy filmują – tylko komu ma to służyć Policji, czy obywatelom? …..a może dziennikarzom żeby mieli o czym mówić?

Dochodzimy już powoli do granic absurdu, bo to Policjant musi się tłumaczyć przed przestępcą dlaczego ten ma mu pokazać dokumenty, a nie odwrotnie. Gdzie tutaj jest rzeczywista wina policjantów? Całkiem możliwe, że to polityczni przełożeni wymagają od Policjantów posłuszeństwa, bo w  przypadku niezadowolenia społecznego słupki poparcia mogą polecieć w dół.

Może właśnie dlatego policjanci używają “mopa do sprzątania” aby przez przypadek nikt kto nagrywa nie oskarżył ich o brutalność …….

Zapewne opinii będzie tyle ilu uczestników rozmowy, jednak bardzo gorąco zapraszam policjantów, żeby wypowiedzieli się w czym rzeczywiście tkwi problem.

Zapraszam na materiał filmowy, w którym policjanci są wyraźnie oskarżani …….. a prawda?

zapewne jest po środku…….

http://www.tvn24.pl/tak-jest,39,m/co-wolno-policjantom,648093.html

Bastion Dialogu

Jesteśmy zwykłymi Polakami, którzy marzą o normalnej Polsce bez pychy, chciwości i manipulantów. Nie jesteśmy krzykaczami, fanatykami, liberałami, lewakami, lemingami, komuchami czy masonerią. Jeżeli powyższe założenia Ci odpowiadają to jest właściwe miejsce dla Ciebie – Zapraszamy ….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.