Zbigniew Świerczek

_DSC0449Były policjant jednostki antyterrorystycznej. Ukończył studia na Wydziału Nauk Społecznych, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od 2000 roku jest czynnym zawodnikiem, uprawiającym dynamiczne konkurencje strzeleckie w organizacjach takich jak IPSC czy IDPA. Sędzia klasy państwowej Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Instruktor i trenera strzelectwa sportowego. Obecne w ramach działalności społecznej pełni funkcję wice Prezesa Klubu Sportowego Gwardia 1924.

Współwłaściciel firmy: Ośrodek Szkolenia Specjalistycznego DELTA s.c.

Twórca i współorganizator jednych z największych zawodów w strzelaniach dalekodystansowych w Europie LONGSHOT.

Prawicowe poglądy polityczne gdzie wartości takie jak WOLNOŚĆ i WŁASNOŚĆ powinny stanowić fundament prawa.

W mojej opinii regulacje prawne powinny wytyczać granice w ramach których obywatel może się poruszać natomiast urzędnik państwowy ma dbać o to aby granice te przez niego nie były przekraczane. Powinien służyć mu pomocą. Ingerencja państwa w sferę życia obywateli powinna być ograniczona do niezbędnego minimum i dotyczyć głównie bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego. Prosty i przejrzysty system podatkowy byłby gwarantem dynamicznego rozwoju gospodarczego kraju.”

 


Warning: file_get_contents(http://ipinfo.io/54.211.238.44/json): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 429 Too Many Requests in /home/bastiondiaca/ftp/wp-content/plugins/wp-spykey/wp-spykey.php on line 117