Pierwsze targi Obrony Terytorialnej – Pro Defence

logoPro Defense odbywać się będzie w dniach 02-05.06.2016r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie. Jest to jedyne wydarzenie o takim charakterze w Polsce i Europie. Fakt, iż odbywa się ono tuż przed zaplanowanym na lipiec 2016 szczytem Sojuszu Północnoatlantyckiego (NATO), który odbywać się będzie w naszym kraju, sprawia, iż Pro Defense stanowi swoiste preludium do tego wydarzenia. Poświęcone są natomiast szeroko pojętej obronności.

Pro Defense jest wydarzeniem skierowanym do wszystkich obywateli, a zwłaszcza tych, dla których „patriotyzm” nie jest tylko pustym słowem i którym na sercu leży dobro Ojczyzny, szczególnie jej bezpieczeństwo. Głównymi adresatami imprezy są zatem wszelakie stowarzyszenia paramilitarne, organizacje proobronne i klasy mundurowe. Pro Defense ma pokazać, jak liczne są tego typu formacje oraz jak ogromną rzeszę ludzi skupiają. Ideą Targów oraz towarzyszącego im Kongresu organizacji proobronnych jest również wymiana informacji i doświadczeń oraz wypracowanie skutecznego modelu funkcjonowania systemu proobronnego w obecnej sytuacji geopolitycznej.

Targi w swej formule wystawienniczej są okazją do prezentacji sprzętu i wyposażenia odpowiadającego najwyższym standardom w ramach zwalczania zagrożeń, zapobiegania ich skutkom i niesienia pomocy ofiarom. Wystawcami na Pro Defense będą zatem producenci specjalistycznego sprzętu szkoleniowego, logistycznego, komunikacyjnego, ratowniczego i bezpieczeństwa osobistego, a także innych dziedzin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obrony cywilnej. Dodatkowo można tu będzie znaleźć ofertę firm związanych z survivalem i outdoorem.

Targom i Kongresowi Pro Defense towarzyszyć będą liczne wydarzenia dodatkowe, wśród których głównym jest wspomniany Kongres organizacji proobronych, działających zarówno na terenie Polski, jak i w państwach NATO. Częścią składową Pro Defense będą także szkolenia, konferencje, spotkania, kursy i warsztaty poświęcone działaniom obrony terytorialnej i cywilnej.

W swej istocie Pro Defense ma uświadomić, jak silnym orężem obrony Polski jest zjednoczona i świadoma swojego istnienia obrona cywilna, działająca w oparciu o doskonałe wyposażenie i odpowiednie szkolenie, a także własną determinację oraz miłość do Ojczyzny.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu Pro Defense można znaleźć na stronie internetowej: http://pro-defense.pl

Kontakt dla mediów

Paulina Strygun
Tel. 691 800 535
e-mail: Paulina.Strygun@expomazury.pl

Menedżer Projektu:

Piotr Czuryłło
Tel. 667 773 044
e-mail: Piotr.Czuryllo@expomazury.pl

 

2105total visits,3visits today

Bastion Dialogu

Jesteśmy zwykłymi Polakami, którzy marzą o normalnej Polsce bez pychy, chciwości i manipulantów. Nie jesteśmy krzykaczami, fanatykami, liberałami, lewakami, lemingami, komuchami czy masonerią. Jeżeli powyższe założenia Ci odpowiadają to jest właściwe miejsce dla Ciebie – Zapraszamy ….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *