Partnerzy

Lista partnerów, firm i organizacji wspierających nasze stowarzyszenie:


abix_logo_pingwinABIX – Linuksowe Systemy Wspomagania Biznesu

ABIX posiada wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu Klientom profesjonalnych usług informatycznych z powodzeniem integrując produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez producentów sprzętu i oprogramowania. Firma świadczy usługi w pełnym zakresie: od opracowania koncepcji i zaprojektowania rozwiązania, doboru optymalnej technologii, poprzez wdrożenie, stworzenie procedur eksploatacyjnych po opiekę serwisową oraz usługi dodatkowe, takie jak konsultacje czy szkolenia.


robot_axdinounoCyfrowaszkola.waw.pl – Rozwiązania zgodne z podstawą programową

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań informatycznych oraz sprzętu dla edukacji oraz oferowanie profesjonalnego wsparcia technicznego. Wyróżnia nas elastycznie podejście do potrzeb odbiorców naszych usług, stały wzrost poziomu jakości obsługi klienta, utrzymanie i doskonalenie infrastruktury technicznej służącej do realizacji usług.


LN_logoFundacja Lex Nostra – W służbie obywatelowi.

Celem działania fundacji jest m.in. :

1. Promowanie mediacji jako sposobu na zmianę postrzegania roli instytucji stosowania prawa i roli samych prawników we współczesnych społeczeństwach a przez to odciążenie sadownictwa i pozytywne przeobrażenie kultury prawnej

2. Podejmowanie inicjatyw na rzecz promocji mediacji jako trwałego sposobu poza sądowego rozwiązywania sporów zwłaszcza na gruncie prawa cywilnego.