Kto najbardziej nienawidzi Polaków? cz. 2

Wywiad z hrabią Janem Zbigniewem Potockim cz. 2

Niezmiernie ciekawy wywiad dra Pawła Ziemińskiego z panem Janem Zbigniewem Potockim, którzy rozmawiają nt. odszkodowań dla Polski od Niemiec za szkody wojenne, jak również dlaczego aktualny rząd (oraz poprzednie) oraz prezydent uwielbiają jeździć do Izraela,  …… zapraszamy do obejrzenia filmu. 

Wszystkie materiały są wykorzystane za zgodą “WPS production

Poszukujemy liderów

Poszukujemy lidera (ów), ludzi silnych, charyzmatycznych, zdecydowanych, kreatywnych i kontaktowych . Być może spośród WAS wyjdzie  przyszły prezydent, premier, minister czy podsekretarz stanu. Zaczynamy budowę struktur pod przyszłe wybory. Dlatego zachęcamy i zapraszamy do nas wszystkich, którzy chcieliby kandydować w wyborach samorządowych.  Zgłaszajcie do nas swoje kandydatury do rad sejmików wojewódzkich, rad powiatów, rad gmin. 
Jeśli pragniecie zmian w naszym kraju, to wspólnie opracujmy nasze rozwiązania. 

Zaznaczam mamy już wiele konkretnych rozwiązań dla POLSKI, którymi rządzący (pseudo-patrioci) nie są w ogóle zainteresowani – wolą kupować szkodzące gospodarce opracowania pochodzące głównie od zagranicznych korporacji – dlaczego? …. na to pytanie nie znamy odpowiedzi.
Może Ty również masz swoje rozwiązania/pomysły, którymi zechcesz się podzielić i wspólnie je wdrożymy – w przeciwnym razie nikt się o nich nigdy nie dowie; …..
a aktualni politycy?  ukradną Twoje rozwiązanie, wdrożą je i najgorsze że zepsują, bo Ciebie tam nie będzie…

Nasze cele: http://bastiondialogu.pl/nasz-cel/

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z ludźmi, którzy budują naszą przyszłość, skontaktuj się z nami: http://bastiondialogu.pl/kontakt/

1772total visits,4visits today

Bastion Dialogu

Jesteśmy zwykłymi Polakami, którzy marzą o normalnej Polsce bez pychy, chciwości i manipulantów. Nie jesteśmy krzykaczami, fanatykami, liberałami, lewakami, lemingami, komuchami czy masonerią. Jeżeli powyższe założenia Ci odpowiadają to jest właściwe miejsce dla Ciebie – Zapraszamy ….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *