Rozpoczęcie pracy w Stowarzyszeniu

Witam serdecznie

Jako Prezes Stowarzyszenia Bastion Dialogu, chciałbym bardzo podziękować, że odwiedził(eś/aś) naszą stronę, jeśli zajrzałeś/aś  tutaj, to znaczy, że udało nam się Ciebie zainteresować. Zapewne zastanawiasz się, czy w Polsce można jeszcze komuś zaufać i czy Ci ludzie są uczciwi, godni szacunku, a może są następnymi naciągaczami i oszustami?
Rozumiem to, bo 27 lat manipulacji naszym społeczeństwem sprawiło, że przestaliśmy nawzajem sobie ufać i oceniamy wszystkich patrząc przez pryzmat obecnych na scenie politycznej polityków i ich często nagannych działań. My j
esteśmy ludźmi, którzy poznali się w czasie jednego spotkania,  a część z nas poznała się e-mailowo dając sobie kredyt zaufania. Zdajemy sobie sprawę, że w normalnym życiu, każdy człowiek jest ułomny, popełnia błędy, których następnie się wstydzi. Nie mówimy, że jesteśmy idealni lecz, że dążymy do ideałów, do najbardziej idealnych rozwiązań.

Natomiast jeżeli czujesz się idealny(a), to nie zapisuj się do nas, bo my jesteśmy tylko normalni i racjonalni.

Dlatego, wypełnienie poniższego formularza nie jest równoznaczne z zapisaniem się do stowarzyszenia. Przyjdź zacznij z nami pracować i po pewnym czasie sam(a) zdecydujesz. To musi być świadoma i obopólna zgoda –„Nic na siłę”.

Grzegorz Czuryło


Sprawy formalne:

Pierwszym etapem i koniecznością jest wypełnienie poniższego formularza, z uwzględnieniem wszystkich punktów które są ujęte w formularzu. Jeżeli nie jesteś w stanie wypełnić formularza- nie męcz się – to nie jest miejsce dla Ciebie. Formularz jest po to, abyśmy mogli Ciebie trochę poznać. My już się przedstawiliśmy na naszej stronie (kim byliśmy, jesteśmy i jakie są nasze cele). Formularz potrzebny jest również do skonfigurowania z naszą pocztą elektroniczną aby nie otrzymywać setek e-maili z reklamami (SPAM-em) i mieć z nami stały kontakt. Jeżeli wypełnisz ten formularz założymy Ci Twoje indywidualne konto, z możliwością publikacji na naszym portalu internetowym treści tematycznie zbliżonej do własnej wiedzy i doświadczenia. Nie potrzebujemy od Ciebie żadnego CV potwierdzającego Twoje kompetencje, certyfikatów ukończenia kursów czy szkoleń – nic nam nie musisz udowadniać. Twoje kompetencje, wiedza i umiejętności same się zweryfikują na podstawie Twojego myślenia i pracy na naszym portalu. (Bez przejścia tego etapu, nie jest możliwy awans w ramach stowarzyszenia  włącznie z udziałem w Konwencie Ekspertów Bastionu Dialogu).
Zawsze możesz być wspierającym bądź zwykłym członkiem stowarzyszenia –

                                                      – decyzja zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

                                   Witamy w naszym rozrastającym się społeczeństwie.

Proszę o poświęcenie kilku minut na wypełnienie formularza dedykowanego dla kandydata na członka Stowarzyszenia Bastion Dialogu – wówczas w czasie do 48 godzin ktoś z nas drogą e-mailową skontaktuje się z Tobą, celem skonfigurowania poczty elektronicznej. Szczegółowe zasady możliwości awansu opisano na stronie „Kariera i rozwój”.
_______________________________________________________________________________________________________

Twoje Imię i nazwisko (wymagane)

Twój Adres email (wymagane)

Napisz coś o sobie
1. kim jestem/byłem(am)- bardzo skrótowo;
2. Jakie są twoje wartości etyczno-moralne;
3. co bym chciał(a)zrobić lub zmienić;

Prześlij nam swoje zdjęcie - najlepiej uśmiechnięte 😉 Jeśli nie masz, trudno - damy jakieś nasze.